2733
2739

مادرايي كه دختر نوجوان داريد رابطتون چطوره باهاشون ؟

دخترم تو خونه حوصلش سر ميره. هيچ دوستي هم نداره كه باهاش رفت وامد داشته باشه.  همش نو خونه گوشي دستشه وهيچ كاري ديگه نميكنه. با منم رابطش بد نيست. اما خوب هم نيست.

بيشتر وقتها با خواهرش درگير ميشن. خسته شدم بخدا. نميدونم چكار كنم.  

چن سالشه

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱موهات چقد درهمه ده ره ره 🐑➿️➿️➿️ پشم سرت چه نرمه ده ره ره 🥹  https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

باهم برین باشگاه استخر کلاسای مختلف مثلا آموزش خودآرایی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

عزیزم یه سرگرمی واسش درست کن بفرستش یه هنری یاد بگیره  نزار بره تو لاک خودش که خدایی نکرده کارای بد و فکرای بد به سرش بزنه 

مرحله حساسی انشاالله ازش راحت عبور کنه 

من از الان نگران دخترم هستم با اینکه خیلی کوچیکه 

خودم دوره نوجوانی بدی داشتم خانوادم نتونستن کمکم کنن بخاطر همین تمام زندگیم تحت الشاع اون روزا قرار گرفت 

فقط مثل همسایه ما نزار با پسرا بازی کنه قشنگ میبینم بهم منظور دارن ولی عین بچه ها تو خیابون باهم توپ بازی میکنن ۱۴سالشه دختره پسره هم بزرگنر 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

باهم برید سینما. برید کافی شاپ.برید پاساژ گردی.برید باشگاه .یابرید پیاده روی توپارک.بعد زیاد بهش گیر ندید تابیاد همه چیزو بهتون بگه ووقتی گفت باید باهاش دوستانه رفتار کنید.

2706