2733
2739
عنوان

راه لاغری بلدید

178 بازدید | 13 پست

من هرچی تلاش میکنم لاغر نمبشم هر رپز میرم پیاده روی . خوراکمو کم کردم هرکار میکنم دارم روز ب روز بیشتر میشم وزنم هشتاده قذم صدو شصت نزدیک بیست کیلو اضافه وزن دارم لطفا کمکم کنید

منم همینطور تا رژیم میگیرم چاق میشم ول میکنم ثابتم 

شنیدم از سردی بدنه سردی نمی‌ذاره لاغر شی می‌خوام گرمیجاتو شروع کنم کنار رژیم به امید خدا

گیر کردم تو شبی که......گفتی باید شدااااا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو بااااشی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای حرف از لاغرشدن شدن میاد بدن من میلززه😶😥

منم تو. بارداریم خیلی اضافه وزن گرفتم 

وا غیر ممکنع کم بخوری پیادع روی کنی بعد وزن اضاف کنی😶😶

باشگاه دم دستت نیست؟ ی مدت برو کلاس ایروبیک  یا trx.... غذاتم خیلی کم کن شیرینی جات اصلا نخور در ماه همون ۴کیلو رو کم میکنی

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
2731

مسیرها رو پیاده برو تند

هر چی رو حیوانات نمیخورن نخور

رژیم نگیر هر چی میخوای بخور

بجای روزی سه وعده غذاتو در پنج وعده بخور

خوردن بین وعده و ریزه خواری ممنوع

دهنتو بجز پنج وعده قفل بزن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
عزیزم من میرم ایکس بادی  ۱۲ روز رژیم دارم  بیشتر از ۱۰۰۰ کالری نمیخورم  ولی دریغ ا ...

برا اسی نوشتم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
منظورت از اینکه هرچی رو حیوانات نمیخورن نخور یعنی چ غذا هایی

هر چی خواستی بخوری بنداز جلوی حیوانات ببین میخوره یا نه

امروز کباب بخر بنداز جلوی سگ و گربه ببین میخوره ؟

ولی کباب میخورن ...کلی گربه کنار کبابی ها هست 

من دیدم نخوردن شاید اشغال گوشت یا مرغ میندازن براشون

خودت امتحان کن

نخوردن اشتباهه به اندازه بخور وع ه حذف نکن. بجاش چیزای سالم و مغزی بخور . و مهمترین اینه ورزش با وزنه به شدت کالری سوزی داره.و چربی سوزی و عضله سازی میکنی اگه پروتیین زیاد بخوری . چیزی که جواب گرفتم