2733
2734
عنوان

دختر نوجوان داريد بيايد كمي راهنمايي كنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 4494 بازدید | 105 پست
خیلی خوبه دختر نوجوون داشتن.چرا هیچ مامانی لذت نمیبره از نوجوونی بچش.عزیزم باهم برین گردش خرید استخر ...

واقعا سخته. باور كنيد. باهام ارتباط نميگيره. البته با هم كم ميريم بيرون. متاسفانه از نظر مالي هم مشكل داريم تا برم بيرون ميخواد خريد كنه. منم مجبورم بيشتر تو خونه باشيم

كلاس ميره.  اما كلا دوتا كلاس گذاشتمش.  كلاس واليبال وزبان. اخه اينا هم كلا ٢ساعت وقتشو پر ...

12سال که بچه هست، تو هفته چند روز برید پارک، سریال و فیلم مطابق سنش دانلود کن و تنقلات و میوه بزار بشینین با هم ببینین،

کاردستی درست کنین با هم، 

عذر میخام خودتون چند سالتونه؟

خدای مهربونم شکرت
2731
ای جانم خدا حفظش کنه.منم دخترم ۸سالشه.همش اینور اونوریم باهم.انقد خوش میگذره گاهیم دعوامون میشه البت ...

واقعا خیلی لذت بخشه

همش بهش میگم خیلی کیف میده با ی خانوم کوچولویی مثل تو قدم زدن😍

واقعا سخته. باور كنيد. باهام ارتباط نميگيره. البته با هم كم ميريم بيرون. متاسفانه از نظر مالي هم مشك ...

این روزام میگذره گلم.فامیل ندارین دختر همسن و سال داشته باسه؟دوست پیدا کنه خیلی از مشکلاتتون حل میشه 

یه مادر همیشه اولادش رودوست داره وتا آخر عمر نگران اولادشه 

مادر عزیز منم خودم دخترم روبزرگ کردم وازدواج کرده شکر خدا با خوبی وخوشی 

امروزه با این گوشی ها ودنیای مجازی وماهواره نوجوان ها از خانواده گریزان شدن وبی مهر چون تون دنیای مجازی غرق شدن ......ولی شما خیلی با بچه ت صمیمی شو باهاش صحبت کن بزار بهت اعتماد داشته باشه باهم برید خرید برید برنامه پارک وفضای سبز رفتن اونم دسته جمعی وخانوادگی با فامیل رفت وآمد خلاصه محیط خونه رو شلوغ وشاد کن وتوکارها وتصمیم گیری ها دخیل ش کن وبهش بها بده 

احتیاط........البته در کنار این دوستی ها وجنب وجوش ها نزارید ازتون سواستفاده کنه یا فکر کنه ازش ترسیدید ویا فکر کنه میتونه از اخلاق شما سواستفاده کنه 

سعی کنید در چارچوب قانون وقوانین زندگی تون باشه 

اگه خدایی نکرده این کار شما جواب نداد حتما با یه مشاور صحبت کنید

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
12سال که بچه هست، تو هفته چند روز برید پارک، سریال و فیلم مطابق سنش دانلود کن و تنقلات و میوه بزار ب ...

من ٣٦سالمه. باهم فيلم ميبينيم. اما اون دوست داره بيشتر گوشي دستش باشه وفيلماي جم ميبينه كه خونه هاشون انچنانيه. ما هم خدا رو شكر در حد خودمون خوبه. امكانات كامل داريم. اما هنوز خواسته هاش بيشتره و انگار راضي نيست

یه مادر همیشه اولادش رودوست دارم وتا آخر عمر نگران اولادشه  مادر عزیز منم خودم دخترم روبزرگ کر ...

ممنون عزيزم. باشه سعي ميكنم باز تلاش كنم رابطم باهاش نزديكتر بشه

2706