1464
1411

از طریق شماره کارتش برو بانک شماره تلفنشو یا ادرسشو پیدا کن یبار این اتفاق برا منم افتاد پولمو‌پس گرفتم از همین طریق

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

😮

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَلسَلامُ عَلَیک یا اَباعبدالله الحُسَین(ع)                         تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)

یخچالو از هر مغازه ای میشه خرید. آخه سایت اینترنتی؟... 

باید بری پیش پلیس دیگه از طریق سیمکارت و شماره حساب آدرسشو پیدا کنن اگه آدرس واقعیش باشه

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤
1444
از طریق شماره کارتش برو بانک شماره تلفنشو یا ادرسشو پیدا کن یبار این اتفاق برا منم افتاد پولمو‌پس گر ...

چطوری عزیزم؟منم حساب بانکی ودوتا شماره خاموشش رو دادم پلیس فتا ولی الان 3هفتس خبری نیست؟

چطوری عزیزم؟منم حساب بانکی ودوتا شماره خاموشش رو دادم پلیس فتا ولی الان 3هفتس خبری نیست؟

برو بانکی ک مربوط به شماره کارته با رییس بانک صحبت کن فیش واریزتو نشون بده بگو کلاهبرداری کردن ادرس میخام یا شماره تلفن

1474

کاریه که شده.

برو ازش شکایت کن حتما اگه پلیس قتا هم پیگیری نکرد برو کلانتری و حضوری شکایت کن باید پیگیری کنی تا دنبال کارت باشن بخوای بذاری به حال خودشون پیگیری نمیکنن.

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
میدن؟

به من ک دادن شمارشو داد اول گف زنگ‌بزن اگه خاموش بود بعد ادرس میدم ولی شمارش روشن بود تهدیدش کردیم دیگه فرستاد پولو

1331