2737
2734
عنوان

خانوم همه چی تموم

1396 بازدید | 57 پست

سلاام شب بخیر..بچه ها به نظرتون یه خانوم خونه دار از لحاظ قیافه و خونه چه ویژه گی هایی باید داشته باش باید چع کارایی برای زیباییش انجام بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مراقب پوست ودندون موهات باش 

خاله زنگ هم نباشه 

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین
2728

به سلامتی روحی و جسمیت خیلی خیلی برس.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

شوهرم میگه زن باید همیشه خوشبو باشه.از مام و اسپری بدن و بهترین شامپوها و لوسیون و اسپری بدن و ... استفاده کنه.

خوش هیکل باشه و باشگاه بره برای ثابت موندن وزنش.

دست پخت خوبی هم داشته باشه.

😒😒😒

2738

غر نزنه . 

خوشتیپ باشه 

متدرشوهرشو عین خاله و عمه ببینه . مثلا اونا چجوری تو زندگی نقشی ندارن عین اونا باشه براشـ

شیطون باشه و بگه بخنده مهمش

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

مث زن عموم و دختر عنش کلی کرم شب و روز و عصر و فلان میزنن مدام چک میکنن خودشونو خدایا سواد ندارن اینقد بخودشون میرسن اونوقت ما:/ همش میرن اینور اونو برا روحیشون تازه با این همه خوشبختی پشت سر منو خواهرم همش عراجیف میگن

✨🌺[اللهم صل علی محمد و آل محمد]🌺✨
هرشب بره حموم😊

من هرشب میرم ولی از سر وسواس دیگه دارم خسته میشم

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

علاف نچرخه،بفکر رشد خودش باشه حالا تو هر زمینه ای

دوستای گلم میشه ی صلوات برای برطرف شدن مشکلم بفرستین،  و از ته دلتون برای همه منتظرا و من دعا کنید ما هم طعم شیرین مادر شدنو بچشیم ☺
2706