2737
2734
عنوان

جلو تلویزیون خوابم برده بود که دیدم یه چیزی سمتم پرت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 3185 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میخای آروم شه باید مثل خودش رفتار کنی حتی بدتر از خودش تا ازت بترسه

من ادمم هر وقت به مقام حیوانی رسیدم همین کارو میکنم زندگی که توش قانون جنگل باشه زندگی نیس

2728
من ادمم هر وقت به مقام حیوانی رسیدم همین کارو میکنم زندگی که توش قانون جنگل باشه زندگی نیس

نمیدونم شوهرت باهات چیکار کرده ولی در کل زن ضعیفی نباش 

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
نمیدونم شوهرت باهات چیکار کرده ولی در کل زن ضعیفی نباش 

ضعیف بودن از نظر من اینه که باهاش ادامه بدم و اون هر روز بیشتر بهم زور بگه اما الان تصمیممو گرفتم ما ۱۹همین ماه عروسی رفیقش دعوتیم بهترین زمان برای قهره و در کل تصمیمم جداییه

ضعیف بودن از نظر من اینه که باهاش ادامه بدم و اون هر روز بیشتر بهم زور بگه اما الان تصمیممو گرفتم ما ...

امیدوارم هرچی به صلاحته همون بشه و به آرامش برسی من جای تو نیستم و چیزی که تعریف کردی منو عصبی کرد و فقط خواستم کمکت کنم 

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
2740
معذرت میخام قصد نداشتم ناراحتتون کنم خانم  متوجه شدم رفتار ایشون اصلا طبیعی نی

خودش گاهی قبول داره و بار قبلی هم که قهر کردم قرار بود جلسات مشاوره بریم اما نه تنها نرفت و فقط در حد حرف بود که منو برگردونه 

خودش گاهی قبول داره و بار قبلی هم که قهر کردم قرار بود جلسات مشاوره بریم اما نه تنها نرفت و فقط در ح ...

سخته خانم بهتون حق میدم 

ولی سخت تر از اون اینه که طرف مقابل خودش قبول نکنه که باعث ناراحتی ما هستش 

من نمیزارم طفلی بیاد رفته برام وقت دکتر گرفته ولی نمیدونه که من قراره ترکش کنم

حتما یواشکی قرص بخور باردار نشی. بعدم برو خونه بابات شکایت کن اگر مشکل روانی داره راحت میتونی طلاق بگیری

2706