2752
2734
عنوان

جلو تلویزیون خوابم برده بود که دیدم یه چیزی سمتم پرت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 3185 بازدید | 74 پست
ببین من نمیدونم و نمیتونمم بگم برو یا نرو بمون یا نه قاضی خداست فقط ازت میخوام اگررابطه هم باهاش برق ...

از وقتی باهاش زیر یه سقف زندگیمو شروع کردم رفته رفته ازش بیزار شدم هربار رابطه که داریم برام مثل تجاوز میمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از وقتی باهاش زیر یه سقف زندگیمو شروع کردم رفته رفته ازش بیزار شدم هربار رابطه که داریم برام مثل تجا ...

پس فریب قول هاضو نخوریا 

درست نمیشه جدا شو

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
وای اگر من بودم الان همه همسایه ها فک و فامیل خونمون بودن بنظرم ادم ظلم پذیر گناهش از ادم ظالم بیشتر ...

من تو این دوسال نزدیک به پنج شش بار طلاق و طلاق کشی داشتم همین نزدیک عید بود که رفتم خونه بابام