2737
2739
عنوان

خانوم همه چی تموم

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 57 پست
اشکال نداره عزیزم این نشون میده خونه شما الان مثل دسته گل.حالا کنار این همه تمیزی روزی دوساعت برو بی ...

تمیزی خونه ک خوبه بازم خودم راضی ام

یه چیزی که خیلی اعصابمو ریخته بهم اینه ک لباس نوهامو همش تو کمد میزارم بمونه هی امروز فردا میکنم میگم واسه مهمونی مهم میپوشم هیچوقتم دلم نمیاد بوشم همش بیخودیامو میپوشم

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمیزی خونه ک خوبه بازم خودم راضی ام یه چیزی که خیلی اعصابمو ریخته بهم اینه ک لباس نوهامو همش تو کمد ...

ی بار تلاش کن تو خونه بپوشی واسه خودت برو جلوی آینه ی آرایش لایت بکن بعد میبینی چقدر زیبا شدی و چقدر اعتماد به نفست میره بالا.همه اون لباسها برای ببشتر زیباتر شدنت.اگه میخوای بیشتر زیبا شی پس بپوش.فردا اولین لباس امتحان کن

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
من هفته ای سه بار یعنی یکروز درمیون میرم چون موهام زیاد ریزش داره باهر حموم رفتن موی زیادی ازدست مید ...

عزیزم یه سوال واسه پودر موبر باید قبل اینکه دوشو باز کنم بزارم؟چجوری ناحیه بیکینی رو همه جاشو ببینم گذاشتم یا نه؟چند دقیقه صبرکنم بعدش باچی تمیز کنم؟زیر بغلمو ک میزارم دستامو باید بالا نگهدارم؟ببخشید خیلی سوال شد دفعه اولمه شنیدم خوبه میخوام کل بدنمو بزارم

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2731
بلد نیستم موقعه که میخواستم عضوبشم هراسمی انتخاب میکردم قبول نمیکرد منم اعصاب خراب بود نوشتم مرگ قبو ...

عزیزم بپرس از بقیه عوضش کن حیف تونیست؟

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
ی بار تلاش کن تو خونه بپوشی واسه خودت برو جلوی آینه ی آرایش لایت بکن بعد میبینی چقدر زیبا شدی و چقدر ...

خیلی تاحالا خواستم بکنم نشده الآن یکشنبه مهمونی داریم قراره یه مانتو خوشکلامو ک دوسش دارم بپوشم خدا خدا میکنم پشیمون نشم و بتونم بپوشمش

بلد نیستم موقعه که میخواستم عضوبشم هراسمی انتخاب میکردم قبول نمیکرد منم اعصاب خراب بود نوشتم مرگ قبو ...

عزیزم به نی نی یار پ بده بگو اسممو عوض کنید فکر کنم میکنن

خیلی تاحالا خواستم بکنم نشده الآن یکشنبه مهمونی داریم قراره یه مانتو خوشکلامو ک دوسش دارم بپوشم خدا ...

خب اگه شما نپوشی پس کی بپوشه اخه؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2740
خب اگه شما نپوشی پس کی بپوشه اخه؟

همون امشب به خودم فکرمیکردم  اومدیم و مردم مرگ ک خبر نمیکنه واقعا دلم شکست که چرا تو این دنیا و اوج جوونی از چیزام استفاده نمیکنم واسه همین تصمیم گرفتم هروقت نخواستم بپوشم به فانی بودن این دنیا فکرکنم

الهی بگردم چقد کم توقع

😅😅😅😅 شوهرجان من است دیگر.حالا تو پوششمم نظر میده.لباس خونه هامو که خودش میخره.خدایی سلیقش حرف نداره.

اما لباس بیرونم باید باند باشه تا روی زانو.قسمت خشتک شلوار کاملا بسته باشه،سایه نده،یقه هم نگم براتون کاملا بسته.حتی از کنار شال یا روسری گردنم معلوم بشه چپ چپ نگام میکنه.