2737
2739
عنوان

بهترین کرم ضد افتاب چیه؟کدوم مارک؟

| مشاهده متن کامل بحث + 520564 بازدید | 95 پست

بچه ها میدونین چه مارک ضد افتابی برای پوست نسبتا چرب خوبه که بعد دوسه ساعت روی صورت سیاه ماسیده نشه زیاد هم پوست رو سفید نکنه لکه های جوش رو محو کنه

ممنون میشم بگین

من از تموم ضد آفتابای ایرانی و خارجی استفاده کردم.بالاترین پوشش دهی رو ضد افتاب رنگی لانسون داره.جوش ...

الان چی استفاده میکنین؟ لانسون بهتره یا svr?

لطفا لایک نکنین مرسی💝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

با سلام

کرم ضد آفتاب  بی رنگ ژنوبایوتیک از اثرات مخرب تششعات UVA و UVBT پیشگیری می کند. این ضد آفتاب دارای آفتابگردان، گل مغربی و آلوئه ورا است که پوست را رطوبت رسانی کرده و از خشکی ناشی از آفتاب سوختگی جلوگیری می کند. کرم ضدآفتاب ژنوبایوتیک با SPF50 و در حجم 50 میلی لیتر دارای ساختاری سبک است و بر روی پوست حالت چرب و براق ایجاد نمی کند و حتی باعث مات شدن پوست هم می‌شود.

[QUOTE=39911611]مرسی از همه ببینم کدوما رو پیدا میکنم[/من پریروز رفتم یه ضد آفتاب ایرانی گرفتم فیس د ...

ولی من پریم رنگی گرفتم Spf60 اصلا سفید نمیکنه،،،.رنگ پوسته،،،قشنگ جذب پوست میشه چرب هم نمیکنه.درکل ضدافتاب خوبیه

به نظرم درماگور خوبه و این ویژگیها رو داره عزیزم

سلام دوستان

به نظرم بزرگترین اشتباه تو خرید ضد آفتاب اینه که شما برید هزینه ی زیادی برای برند ضد آفتاب بدین دقیقا همون کاری که اون ضد آفتاب میخواد انجام بده یه ضد آفتاب با قیمت مناسب که از اصل بودنش هم مطمئن هستید میتونه انجام بده.من خودم همیشه ضد آفتابمو از این سایت میخرم خیلی کاور خوبی داره https://www.haftoyek.com/hygienic/face-hygienic/sun-protecter.صورتم اصلا جوش نمیزنه و رو صورتم سبک می شینه.قیمتاش هم مناسبه می تونید با توجه به پوستتون ضد آفتاب رو انتخاب کنید

2706