2733
2734
عنوان

بهترین کرم ضد افتاب چیه؟کدوم مارک؟

| مشاهده متن کامل بحث + 520624 بازدید | 95 پست

سلام دوستان

به نظرم بزرگترین اشتباه تو خرید ضد آفتاب اینه که شما برید هزینه ی زیادی برای برند ضد آفتاب بدین دقیقا همون کاری که اون ضد آفتاب میخواد انجام بده یه ضد آفتاب با قیمت مناسب که از اصل بودنش هم مطمئن هستید میتونه انجام بده.من خودم همیشه ضد آفتابمو از این سایت میخرم خیلی کاور خوبی داره https://www.haftoyek.com/hygienic/face-hygienic/sun-protecter.صورتم اصلا جوش نمیزنه و رو صورتم سبک می شینه.قیمتاش هم مناسبه می تونید با توجه به پوستتون ضد آفتاب رو انتخاب کنید

. ضد آفتاب فوراوربلوم یکی از 
بهترین ضد آفتاب  های موجود در بازار میباشد.قدرت پوشانندگی و کاور عالی دارد 4 محصول در 1 محصول میباشد

آبرسان محافظت از پوست در برابر آفتاب ( ضد آفتاب )  خاصیت ضد چروکدارای SPF 50

دوستان عزیز جهت اطلاعات بیشتر در مورد این محصول میتوانید از لینک زیر جزییات را مشاهده نمایید

بهترین-کرم-ضد-آفتاب-کرم-پودر-پرایمر-کانسیلر-فاندیشن-فوندیشن-رنگی-بی-رنگhttps://www.nasleziba.com/product/ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من دنبال یه ضد افتاب خوب بودم‌رفتم پیج  معجزه زیبایی، اخه همیشه از اونجا خرید میکنم چون واقعا محصولاتش تکه، ضد افتابی که ازش خریدم هم خیلی قیمتش مناسب بود هم خیلی خوب روی پوست می خوابه اگه خواستین این پیجشه mojezeye_ zibayi98@

2731

وای خانما بیاید برید  این پیج واقعا عالیه من که کلی استقبال کردم یعنی هر محصولی برا هر مشگله پوستی، ترمیمی، تنگی واژن و خیلی چیزای دیگه که بگی داشت اونم با ضمانت و کیفیت خیلی زیاد به علاوه مشاور برا استفاده درست از محصولا حتما  برید ببینید شماام خوشتون میاد mojezeye_zibayi98@ این ادرس پیجشه

سلام دوستان، میخوام یه پیجی بهتون معرفی کنم که کاملا قابل اعتماده، به قول معروف امتحانشو پس داده، من خودم یکی از مشتریاشم. هر محصولی که بخوای داره، برا جوش، لک، منافذ، ابرسان پوست، شیاف تنگ کننده، ماسک و شامپوهای ترمیم کننده، ضد افتاب اونم از نوع بهترین. در واقع هنه چی که مال ترمیم پوست و مو باشه داره با تضمین و ضمانت برگشت وبعلاوه مشاوره، دوستان پیشنهاد میدم حتما یه سر به پیجش بزنید خیلی مشتری داره، این پیجشه mojezeye_zibayi98@ پیجش معروفه شاید قبلا شنیده باشید

100% پیشگیری 100% درمان

دارای شماره ثبت و شماره بارکد

خواص پکیج فوق العاده گانودما👇❌❌

متشکل از گیاه گانودرما .عصاره الوررا.زغال.شیر.و....

💹از بین برنده سلول های سرطانی

💹درمان درمان لک های پرقدرت و قدیمی

💹تقویت سلول های پوستی در برابر اشعه خورشید

✅ ضد لک فوق الاده پر قدرت

✅از بین برنده جوسهای سطحی

✅از بین برنده لک بارداری

✅ازبین برنده بشدت پرقدرت کک و مک

💹سفید کننده بسیار قوی

💹از بین برنده جوش های سر سیاه

💹کلاژن سازی

💹آب رسانی

💹شاداب کننده پوست

💹جوان سازی و لیفتینگ پوست

💹از بین برنده تیرگی زیر چشم

💹از بین برندن لکه آفتاب

💹شفاف کننده

💹قدرتمندترین ،،قویترین ،،محصول گیاهی ارگانیک با خواص بی نظیر 😍😍😍

💹ضد لک قوی ( بارداری ،پلاسما،،کک مک. آفتاب سوختگی. هورمونی)

💹ضد جوش قوی(آکنه، جوش

های سیاه. سرسفید)

💹روشن کننده قوی،،حتی با یک بار مصرف

💹لیفتینگ کننده قوی

💹حذف جای جوش های قدیمی

💹بسته شدن منافذ باز پوست

💹آبرسان و تغذیه مناسب پوست

💹افزایش انرژی پوست

💹جوان ساز پوست

💹حاوی ضد آفتاب

💹جلوگیری از پیری زودرس پوست

🎋گیاهی بود عوارض

بدون بازگشت⭕️

این محصول در پیج زیر وجود دارد

@mojezeye_zibayi98

کرم ضد آفتاب...... با پوشش کرم پودر نیاز پوست به ضدآفتاب و کرم پودر را همزمان برطرف می‌کند. این کرم فقط یک محصول آرایشی نبوده و با استفاده از مواد ضدچروک و تنظیم‌کننده‌ی چربی، چین و چروک‌های سطحی و عمیق پوست را از بین برده و از ایجاد جوش جلوگیری می‌کند حالا اگه میخوای بدونی اسم این ضد افتاب چیه برو این پیج

@mojezeye_zibayi98

خیلی وقت بود که دنبال یه ضد آفتاب خوب می گشتم که هم صورتمو پوشش بده وهم از پوستم مراقبت کنه ولی هر چی می خریدم سنگین بود وبعد از مدتی لک وجوش می زدم تا اینکه یه پیج دیدم که درموردش تبلیغ می کرد استفاده کردم وجواب گرفتم خودمم باورم نمی شه آدرس پیج اينستا شونم واستون میذارم@mojezeye_zibayi98 @

2706