2733
2739
پسر من 15ماهشه تا صبح چندین بار شیر میخوره اگه بهش ندم جیغای وحشتناک میکشه. خیلی استرس دارم واسه از ...

هم دردیم با این تفاوت ک دختر من دوسالشه😅

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

مادرای عزیز

خدا قوت . بچه داری همینه دیگه . میدونین مشکل کم خوابی نق زدن و پرخاشگری و کم اشتهایی بجه ها ناشی از چیه؟ محیط زندگیمون

همه جی عوض شده . بچگی خودمون رو یادتونه یا اکثر خونه ها حیاط داشتن یا ارتباط همسایع ها و فامیل ها خیلی نزدیک بود ما عصرا همش با بچه های همسایه ها درحال بازی بودیم ۸ شب میرفتیم خونه شام ک میخورریم تا صبح بیهوش بودیم

از بجه های الان ک جز چهارچوب خونه جایی رو نمیبینن چ انتظاری دارید 

منم مادر دوتا پسرم و میدونم باید بزارم روند رشدشون تو همین شیطنت ها سپری بشه 

صبور باشید بزرگ میشن و یه روزی دل تنگشون میشید 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاش بیدار موندن مادرها فقط واسه شیطنت بچه بود😔😔

پسر من مشکل داره و شب تا صبح هزار بار  بیدار میشه و مدام گریه میکنه انقد که از زندگی سیرم دیگه 

امروز هم به مکافات ساعت ۲ خوابید و ۳ بیدار شد باز گریه کرد انقد گریه کرد که سرش داد زدم

نه شب میتونم بخوابم نه روزها استراحت و آرامش دارم😔😔😔 

بچه کوچیکم هم بدخواب میشه همش

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738

😓😓😓😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😞😞😞😞😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😭😢😢😭😢😭😢😢😭😢😭😢☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

هشت ماهشه  تو خواب شیر میخوره اگه بیدار باشه نمیخوره  

دکتربردیش؟احتمالارفلاکس داره..دخترمن همینطوری بودمنم نمیدونستم مشکلش چیه درنهایت بهش شیرخشک دادم وشیرخودم خشک شد..الان تازه فهمیدم اگه میبردم دکتردرمان میشد

یکی از بچه هام یک سال نیمس اون یکی دوماهه یعنی دیوونه شدم 😭😢😢 دختربزرگم هرکاری بگم نه انجام میده ...

بچه های منم خ بدددددددددددد هستن ۳ سال تفاوتشونه دخترم ۶ ماهس  پسرممممم خود شیطانه 

عشق یعنی....من نه   تو ها

برا من هفت ماهشه شبا که بزور میخوابونمش صبح ها ساعت هشت بیدار میشه 😒 در طول روز بیچارم میکنه هی میره تو اشپزخونه خودشو میکوبه اینور اونور ، یا دائم باید بغلم باشه وگرنه فقططططط جیییییغ، شبا هم هریه ساعت بیدار میشه شیر میخواد ای خداااا

خدایا عاشقتم که پشتمی❤
2706