2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد صمیمی نشین بعدم بهش اطلاعات نده که فلان چیزو خریدم یا شوهرم فلان کارو کرد و... 

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2742
2738

جاری کوچیک بنده ( خیلی خیلی کوچیک) هم اینطور هستن 

بااینکه من از در مهربونی و احترام وارد شدم اما اخیرا یه چیزایی از سمت ایشون دیدم با اینکه اختلاف سنی ما و شرایط زندگیمون زمین تا اسمون فرق داره

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
زیاد صمیمی نشین بعدم بهش اطلاعات نده که فلان چیزو خریدم یا شوهرم فلان کارو کرد و... 

من اصلا باهاش حرف نمیزنم درحدسلام ووو

اون خودش میاد هرچی ازمون میبینه تعریف میکنه وبعدش حسادت و ...

چجوری متوجه میشی بهت حسادت مبکنه؟؟؟؟

مثلامیادخونمون رومیبینه کلی تعریف میکنه که چقدرقشنگه وباسلیقه ای و....بعد هی میگه خونه من کوجکه وبلدنیستم و بعدش رفتارش تندمیشه باهام

2706