2737
2734

ولي خدايي با همه ي شيطنت ها و اذيتهاشون عشقن عشق 

من واقعا توي اين ٤ سال مادري لذتي رو تجربه كردم ، خنده هاي از ته دلي رو تجربه كردم كه توي ٣٣ سال قبل هيچوقت تجربه نكرده بودم .... هروز ميگم خدايا شكرت بابت اين نعمت واقعا من قبلا كه اينو نداشتم چقدر روزام بيخود گذشت و نميدونستم 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترمو هر ساعتی میخوابونم دوازده یک پامیشه شروع میکنه بازی کردن😭😭اونش جهنم دقم میده تا یه قاشق ...

پسر من اشتهاش خوبه ولی بسکه تحرک داره همرو میسوزونه زود زود گشنش میشه

ساعت خوابش هم تنظیم کن یه هفته سختیته

😬😬😬😬
از وسیله ها میگیره راه میره تاپو توپ میخوره به همه جا. به هر جا هم که میخوره بلندمیشه دوتا میکوبه به ...

هانام آخرینوبار لبش پاره شد پاریس😔خداروشکر جاش نموند

.مث لب شکریا شده بود..ولی خب الان راه افتاده فقط میره همه ش دنبالشم

نمیذاره کمکشم کنم جیغ میزنهههه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2742
هشت ماهشه  تو خواب شیر میخوره اگه بیدار باشه نمیخوره  

عزیزم رفلاکس داره😣😣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

هانای من غذا بخوره اصلا هر کاری خواست بکنه..من فقط غصه میخورم از اینهمه زحمتی که میکشم و هانا لب نمیزنه😭

برای منم بیدارن هنوز😥

حدود ۵ سالشونه اما هنوز آرم و حرف گوش کن نشدن.

راستش من دیگه ناامید شدم😞

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
هانام آخرینوبار لبش پاره شد پاریس😔خداروشکر جاش نموند .مث لب شکریا شده بود..ولی خب الان راه افتاده ...

وای طفلی😦😦 خیلی گریه کرد ؟

یعنی ادم اگه بخواد همش مواظبشون باشه به هیچچچچ کارش نمیرسه. راه بیفتنم یه دردسر دیگه دارن

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
آخه بچه باید این موقع بیدار باشه🤕

چی میگی خواهر من؟؟؟😂😂بچه های خواهر من یک ساله و پنج ساله گاهی تا چار پنج صب بیدارن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
بهش روي برنامه شير نده هروقت گشنه ش شد .... هرچي هم بزرگتر شد سهي كن شما براي غذا به اون التناس نكني ...

آخه تو بیداری اصلا نمیخوره از دوماهگی اینجوری شد امتحانم کردم بزارمش گرسنه بشه بخوره بعد هشت ساعت میخواد بخوره اونم شصت هفتاد تا  یا گریه میکنه نمیخوره

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
2706