2733
2734

منم گریه دارم 

اصلا خواب نداره . ۶ سالشه هفت صبح بیدار میشه تا یک شب بدون وقفه حرف میزنه و بالا و پایین میپره

خودم رو میکشم از ساعت ۱۰ خاموشی میزنم همه جا ساکت برقها خاموش که لطف کنه ۱۲ ، ۱۲:۳۰ بخوابه

بیچاره ام کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یا مثلا ببریشون پارک شهر بازی شن بازی ...لب ساحل دریا ...خلاصه یه کاری کنیم که خوب تخلیه انرژی بشن .

من مهد میبرمش بیرون غیر قابل کنترله 

مخصوصا جاهایی مثه شهربازی

😬😬😬😬

دیگه شب که میشه رگهای سرم باد میکنن بالاپایین میپرن. کوچکترین صدایی ازش بیاد اذیتم میکنه.

روزی هزاربار از زیر میز میکشمش بیرون باز همون آش همون کاسه. دیروز با سر افتاده بود بین دوتا مبل. یهو دیدم دوتا پا رو هوا داره تاب میخوره

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
دختر منم هنوز بیداره   ساعت هشت باید شیر میخورده دوازده هم شیر مبخورده هنوز نخورده   &nb ...

بهش روي برنامه شير نده هروقت گشنه ش شد .... هرچي هم بزرگتر شد سهي كن شما براي غذا به اون التناس نكني اون بياد بگه كامان من گشنمه 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
دیگه شب که میشه رگهای سرم باد میکنن بالاپایین میپرن. کوچکترین صدایی ازش بیاد اذیتم میکنه. روزی هزار ...

واای😂😂راه نیفتاده هنوز؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706