2737
2734
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 17769 بازدید | 90 پست
 حقمه این چند وقت انقدر سرزنش شدم و جوابی نداشتم بدم که حد نداره خودمم متنفر شدم از خودم از ا ...

خب چرا؟واقعا چرا؟مهریتو که نمیتونی بگیری،ولش کن طلاق توافقی بگیرین والسلام ،هرچی بیشتر با این کثافط سر و کله بزنی خودتم بیشتر کثیف میشی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۹ماه تو بطنش پرورش داده پسرشو اونم با سه سال رازونیاز بعد ب دنیا آورده روزوشبشو با اون گذرونده ک خوب تربیتش کنه ک رفتاری پدرشون نفهمه الان شما میگی بده ب خودش اون پاره تنشه جونشه خودمونم مامانیم میفهمیم خب

فرزادم دنیای من😍🥰
2728
خب چرا؟واقعا چرا؟مهریتو که نمیتونی بگیری،ولش کن طلاق توافقی بگیرین والسلام ،هرچی بیشتر با این کثافط ...

چرا نتونم بگیرم تا قرون آخر از حلقومش میکشم

اون تنها خواستش این مدت این بوده که مهریمو ببخشم

بقول یکی از دوستام می‌گفت اگر مهریه نداشتی زودتر از اینا با اردنگی پرتت کرده بود بیرون

پیج خوشمزه من @angel__dessert
ممنون از حرفات دعا کنید برام

حتما عزيزم..از ته دلم براي ارامشت دعا ميكنم

مطمئن باش بعد تموم اين سختيا ارامشه

فقط بحاطر اشتباهي كه كردي يعني كوتاه اومدنت بايد يكم سختي بكشي

انشالله هرچه زودتر روزاي سختت تموم شن

۹ماه تو بطنش پرورش داده پسرشو اونم با سه سال رازونیاز بعد ب دنیا آورده روزوشبشو با اون گذرونده ک خوب ...

طفلک پسرم اصلا باباشو نمیخاد

توی پارک چند وقت پیش اومد دیدش پسرم نزدیک بود نفسش بند بیاد سفت گرفت منو می‌گفت مامان بگو منو نبره 😔😔😔

حالا چطور بدمش بهش

2740
خب پس ثابت کن که بهت خیانت کرده ،از طریق شهادت هون سعیده و لیلا و اینا

از شماره لیلا شکایت کردم به جرم مزاحمت و اتهام به رابطه و ...

سعیده تبریزه و چون دختره بیخیالش شدم آخه سدی برام نداره

ولی لیلا شوهر داره ثابت بشه جفتشون بیچارن

این اقا چطوری تو نیروی انتظامیِ؟ این خودش منبع فسادِ

من ی چیزی رو نمیدونم.. چرا خانوما سکوت می کنن؟ چرا وقتی شوهرتون ی گندی زده به روش نمیارید؟ یا اگه اوردید و تکرار کرد حتما به خانوادتون بگید تا بفهمه بی کس نیستید و حساب کار دستش بیادمن هیچ وقت به کسی نمیگم طلاق بگیر اما اگه من بودم هیچ وقت با همچین ادمی نمیموندم یکمی عزت نفس داشته باش

این اقا چطوری تو نیروی انتظامیِ؟ این خودش منبع فسادِ من ی چیزی رو نمیدونم.. چرا خانوما سکوت می کنن؟ ...

همین دیگه اثبات بشه خیلی براش گرون تموم میشه

خودش که میگه فوقش انتقالم بدن سنندج یا زاهدان

خودمم حالم از اینهمه صبوریم بهم میخوره

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات ایشالا برای خودت و شیر مردت بهترین ها رقم بخوره چند سال دیگ پسرت بزرگ‌بشه بفهمه باباش چه کارایی در حقت کرده مطمعن باش انتقامتو میگیره .خیلیییی اعصابم خورده شد دختر تو چه صبری داشتییی اخه

همین دیگه اثبات بشه خیلی براش گرون تموم میشه خودش که میگه فوقش انتقالم بدن سنندج یا زاهدان خودمم ح ...

نه دیگه،من یکی میشناختم به زنش خیانت کرده بود فقط تلفنی اینقدر بابای دختر پیگیر شد که حتی از نظام اخراج شد کی گفته انتقالی میگیره همچین آدم هرزه ای

عزیزم خودت میدونی که نباید برگردی و تا الان هم که موندی اشتباه کردی من نمی خوام خدایی نکرده قضاوتت کنم ولی اول جون بودی و بی تجربه با وجودی که بدی هاشو دیدی باهاش ازدواج کردی بعدش چرا ادامه دادی مگه زندگی فقط با این مرد فاسد بیمار معنی میشه!؟ خیلی حرف دارم که بهت بگم ولی فکر میکنم خودت از همون اول تا به امروز همه چیو میدونی و میدونی زندگی با این آبا اشتباه محضه واقعا چرا عمرت رو هدر میدی

2706