2733
2734
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 17721 بازدید | 90 پست

ببین عزیزم اول اینکه همون‌طور ک خودت گفتی بار اولش نباید کوتاه میومدی چون اونموقع ها هم میترسید زندگیش از هم بپاشد هم قایم میکرد بعد هی دیده ت کوتاه اومدی دیگه هراسی نداشته.خب حالا دیگه ازاینا گذشته این آدم دیگه درست نمیشه چون طعم اون زندگی بی نظم و قانون و هرروز یه زنی و حرفهای دروغ درآمده زیر دندونش سرشم بره درست نمیشه چون خودش گفته بچه رو میدم بهت دیگه ببین این برای بوس چیه ک برای ت چی بشه.توهم ازاین ب بعد کوتاه نیا گلم کاش اونموقع حرف برادرتو گوش می‌دادی چون پوستها از همه چیزه هم خبردارن انگار جعبه سیاه همدیگه هستن اونم خب خبرداشته.ولی خب برو با پسرت قشنگ زندگیتو بکن هرکاریم ضد اون مرده از دستت اومد از طریق قانون انجام بده 😣😣😣😣

فرزادم دنیای من😍🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فک کنم اگر منم قطره چکونی و با ناز و ادا پست‌ میذاشتم و هر چهار صفحه دو خط می‌نوشتم خیلی بیشتر جواب می‌گرفتم

بقیه حق دارن دیر به دیر پست میذارن

پیج خوشمزه من @angel__dessert
راهنمایی میخوای گلم؟مقصر تویی ،صدردصد مقصر تویی ،چجوری اجازه دادی باهات همچین رفتاری بکنه ،نه واقعا، ...

حقمه

این چند وقت انقدر سرزنش شدم و جوابی نداشتم بدم که حد نداره

خودمم متنفر شدم از خودم از این حماقت هایی که کردم

پیج خوشمزه من @angel__dessert
2740

عزيزدلم خيلي متاثر شدم و واقعا متاسفم براي اين ادم بي همه چيز

خداروشكر كه خانوادت پشتت هستن،پس ديگه ترديد نكن،زندگي با همچين ادمي اشتباه محضه،اين ادم اين شيوه زندگيو انتخاب كرده،ديگه نميشه درستش كرد،دلت شكسته،غرورت نابود شده،روحيه تو داغون كرده،نميشه بخشيد..

مطمئن باش همچين ادمي صلاحيت نگهداري از بچه نداره،انقد غرق شده نميدونه بچه چيه

اميدوارم خدا بهت صبر بده و دلتو شاد كنه و با پسرت هميشه خوشبخت باشيد

اون ادمم خدا زده،توي لجن داره زندگي ميكنه مشخصه ارامش نداره

2706