1351
1341

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

چند روز پیش یه خانمی تو همین نینی سایت میگفت پشیمون شده. البته ظاهرا خط چشم رو پهن و بزرگ کشیده بوده. اگر یه چیز ظریف و نازک بزنی پشیمون نمیشی، یعنی من ندیدم کسی رو که پشیمون بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1350
تو بستگان زدن.. همیشه دارن دیگه.. فکر میکنم اگر یه روز کم رنگ شه و پاک شه دیگه چشماشون جذابیتی نداشت ...

فداتون شم چشمآشون درشت تر،پر فروغ تر شده یا حالت چشماشون نامتناسب شده؟

آیدی تلگرامم  👈❤ [email protected]  ❤ 👉
فداتون شم چشمآشون درشت تر،پر فروغ تر شده یا حالت چشماشون نامتناسب شده؟

یکیشون چشماش درشت و گرد بود یه کم کشیده تر دیده میشه.. یه کم..معجزه نشده..

یکیشونم چشماش ریز بود یه ذره درشت تر شده..

تتو و خط چشم معمولی هیچ فرقی نداره..

تو خط چشم معمولی میزنی چشمت درشت تر میشه؟ زیباتر میشه؟ همونو بزن برو بگو من این مدلی میخوام..

اگر با خط چشم معمولی خیلی تغییر نمیکنی تتو هم معجزه نمیکنه..

کسی که چشمش ریزه مثل چشم درشتها دیده نمیشه.. یه کمی تغییر میکنه..

1348
یکیشون چشماش درشت و گرد بود یه کم کشیده تر دیده میشه.. یه کم..معجزه نشده.. یکیشونم چشماش ریز بود یه ...

من چشمام درشته ولی فقط با خط چشم پایین جذاب تر میشم خط چشم بالایی چشمام را ریز میکنه یه جورایی

آیدی تلگرامم  👈❤ [email protected]  ❤ 👉
شما انجام دادین خط چشم بالا قشنگه یا پایین یا کامل؟

خط چشم کامل نزن.. یه نازک بزن که بعدا خواستی آرایش کنی شاید به آرایشت خط چشم کامل نیاد.. ولی یه خط چشم نازک بزنی بعدا بخوای با خط چشم معمولی تو عروسی و.. میتونی پهن کنی..

پهن بزنی پشیمون میشی..

فکراتو هم خوب بکن.. چون به مرور که کمرنگ میشه باید بری ترمیم و پررنگ کنی.. نمیشه بزاری پاک شه زشت میشی.. ولی نازک بزنی پشیمونی نداره و میری تمدید میکنی..

پیش هرکسی هم نرو.. من یکیو دیدم خوب نکشیده بود براش..نمونه کار ببین ازش.. نه تو عکس.. تو خود مشتری..

من انجام دادم تاالان 1 بارم شار ژش کردم.کاملا راضی ام،راحت شدم  

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟
1308

مرکز تخصصي فيبروز و آرايش دائم راحيل

دارنده مدرک بين المللي از کانادا

همگام با تکنيک هاي روز دنيا ميکروپيگمنتيشن،هاشور،شيدينگ،فيبروز،ميکروبليدينگ،سايه و خط چشم،سايه پلک

با لوازم يک بار مصرف و استريل رنگ هاي برند آلمان ،کانادا و آمريکا داراي مجوز بهداشت

انجام تاتو بدن

شماره تماس جهت مشاوره و تعيين وقت09216299606

واقع در تهران - پونک

تمام کارها در مطب زيبايي انجام مي شود و زير نظر پزشک

تخفيف ويژه  تمامي خدمات آرايش دائم