2737
2734
عنوان

نمیدونم خیانت میکنه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 2399 بازدید | 130 پست
دمت گرم که به این نتیجه رسیدی که نباید خودتو اذیت کنی 

اره من ک نمیتونم یکسره با دوتابچه یا دنبالش باشم یا دعواکنم وقتیم عصبی بشم این دوتا طفلای معصوم ادیت میکنم گور پدرش بره دودش و چش خودش میره

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دیدم پامتونو  میترسم شاید الکی میگه ناتوانه شاید دروغ میگ  شایدم شما درست میگید

پرو بازی دربیار برو سمتش ازش فاصله نگیر شوخی شوخی معاینه اش کن 😜😜😜کار سختی نیستااا مگه چن سالته دختر

منم با این موافق هستم مگر اینکه خودت چیزی بییشتر از ما بدونی وگرنه با چیزایی که گفتی مشخصه که خیانت ...

نه همین حده 

تا حالا ندیدم حتی یه بارم با کسی چت کنه

یا ایی چیزی باشه یا کوشیشو پنهون کنه

ولی اینطوری ویگه خیلی سخته

حرف نزن می پوکونمتا 😑😐😑😑😑
2731

اسی ی خبری هست شک نکن،باشگاه و نوار قلب و ...دیگه اخر نادونیه ک دارن می گن،ساک ورزشیش کو اخه؟؟ اونی ک می گه یکم فکر نمی کنه،بعدم مردا بخوان ازمایش بدن انقد ننه من غریبم بازی در می یارن،اصولا مردایی ک ناتوانی دارن  با یه زن جدید تحریک می شن،اوناییم ک می گن چ طور بچه داری و ناتوانی،عزیز من،،،، ناتوانیی ب مرور بوجوذ می یاد بیماری قلبیم تشدیدش می کنه،کلا من خوشبین نیستم در ابن مورد،مرد بی عاطفه که هم  مریضیشو هوار کرده رو سرت هم معرفت نداره ترکش کن بر اساس تاپیکات افسردگی گرفتی،اگه شما جای اون بودی یا طلاقت داده بودیا هو اورده بود یا هر هفته با یکی می رفت

2738

خب برو پيش دكترش و ازش سوال كن كه مريضيش ربطي به ناتوانيه جنسي داره يا نه؟ ازش بپرس قرصاي واسه نعوذ و اينا براش تپش قلب مياره يا نه؟ اصلا مصرف اينجور قرصا براش ممنوعه يا موردي نداره؟... جواب همين سوالا همه چيو روشن ميكنه

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
خب برو پيش دكترش و ازش سوال كن كه مريضيش ربطي به ناتوانيه جنسي داره يا نه؟ ازش بپرس قرصاي واسه نعوذ ...

بله دقیقا _منم همینارو میگم بهش میگه اینجور قرص و دکترا خیلی گرون در میاد 

میدونم اثر نداره 

بیشتر حس میکنم خودشم اینجوری راحتره

حرف نزن می پوکونمتا 😑😐😑😑😑

اینطور بخوای زندگی کنی و هی فکر و خیال کنی به سلامتیت آسیب می زنی.اگه دوست داری طلاق بگیری تعقیبش کن و اگه زندگیت رو دوست داری بی خیال شو و سرت رو با کارهای مورد علاقه ات گرم کن و وقت برای بچه ات بذار.

چرا توهین میکنی خانوم دانا اینا احتمالاته

احتمال نباید با عقل جور در بیاد؟؟؟؟؟؟؟ رو هوا احتمال می دین اخه،ادم بره باشگاه ساک و لوازم داره،اونیم ک مشکل قلبی داره باشگاه نمی ره

چرا دیدم پامتونو  میترسم شاید الکی میگه ناتوانه شاید دروغ میگ  شایدم شما درست میگید

آخه عزیزم میگی چند ساله ناتوانه،پس چرا تو این چند سال شیو نمیکرد بدنشو الان شیو میکنه یکم بیشتر فکر کن عزیزم،بعدم میگی هیچ خطایی ازش ندیدی تا بحال،یه سوال کن بپرس ببین این چند وقته دکتر قلب رفته؟

2706