2733
2734
عنوان

نمیدونم خیانت میکنه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 2399 بازدید | 130 پست
کجا رو که نمی دونم  چون کارش جوریه که مشخص نمیشه کی ور میاد  اینقدر هم در ورودی و خروجی ...

بخدا شوهرمنم دیدم بخودش رسیدو ‌‌......بعدفهمیدم همسایمون براش‌پیدا کرده ولی‌پدرشو دراوردم ولی الان پشیمونم خودمو اذیت کردم حالا میگم گور پدرش بره بدامن ک خرج نمیکنه بزار یکی دیگه بخوره پولاشو ولی یک روزی چنان حالی ازش بگیرم بچه هام الان کوچیک اند گرصبر کنی زغوره حلواسازی

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
حالا خارج از این بحث ها عزیزم خودت بهتر شوهرت و میشناسی خودت بهتر شرایط و درک میکنی .اگر مطمنی که نا ...

واقعا نمیدونم 

خودش که ادن خوب و مقیدیه  و خیلی پایتد خانواده است و جدنش برای بچمون در میره 

اما دوستاش نا اهلن

و رابطه های خارج ار عرف دارن همسرم به خنده ازشون تعریف میکنه 

همین دلیلم شده واسه فکر خیانش

حرف نزن می پوکونمتا 😑😐😑😑😑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا شوهرمنم دیدم بخودش رسیدو ‌‌......بعدفهمیدم همسایمون براش‌پیدا کرده ولی‌پدرشو دراوردم ولی الان پ ...

واااای خدا صبرت بده 

من نمی تونم تحمل کنم

انفدر خيانت زياد شده كه با دلايلي كه شما ميگي امكانش هستكه  شوهرتون داره زير ابي ميره

اره متاسفانه من همیشه فکر میکردم فقط مردها خیانت میکنن وزن های خائن حتما شاخ دارند قیافه عجیب دارند ولی متاسفانه خانم ها هم الان خیلی امار خیانتشون رفته بالا

فقط لطف خدا
2731
واقعا نمیدونم  خودش که ادن خوب و مقیدیه  و خیلی پایتد خانواده است و جدنش برای بچمون در می ...

واااااااااااای از دوست بدو نااهل که خونه خراب کنه بگو ازشون فاصله بگیره ادمارو از رفیق ای دوروبرشون میشناسن

اره بابااااااااااا کبریت بیخطره نگران نباش 

نمیدونم چرا من هرچی بال بال میزنم توجه به حرف من نمیکنه،ولی جواب همه کامنتای منفی رو میده،بعضی دوست دارن خودشون نتیجه منفی بگیرن،بابا بنده خدا ناتوانه پس مطمین باش هیچ مردی با وجود ناتوانی نمیره با زن دیگه ای س ک س کنه چون غرور مردونشون از همه چیز براشون واجبتره

اره  خیلی درگیرم  و خستم

به خدابهت حق میدم اینوازموقعی فهمیدم که درگیراسباب کشی وزایمانن بودم وبعدزایمان نزدیک یکماهه یک بوسمم نکردداشتم دیوانه میشدم 

عشقم پسرم ودخترنازم 
نمیدونم چرا من هرچی بال بال میزنم توجه به حرف من نمیکنه،ولی جواب همه کامنتای منفی رو میده،بعضی دوست ...

چرا دیدم پامتونو 

میترسم شاید الکی میگه ناتوانه

شاید دروغ میگ 

شایدم شما درست میگید

نمیدونم چرا من هرچی بال بال میزنم توجه به حرف من نمیکنه،ولی جواب همه کامنتای منفی رو میده،بعضی دوست ...

منم با این موافق هستم مگر اینکه خودت چیزی بییشتر از ما بدونی وگرنه با چیزایی که گفتی مشخصه که خیانت نکرده

فقط لطف خدا
2706