2737
2739
عنوان

نمیدونم خیانت میکنه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 2399 بازدید | 130 پست

استارتر😐خوجواب بده واسه تووقت میذاره؟چون کساییکه مشکلی دارن ک نمیتونن یسری نیازای طرف مقابلوتامین کنن همش غذاب وجدان دارنومیخوان جبرانش کنن

الان شوهرت خودش ناتوانه توکه نیستی واست وقت میذاره؟🙄

اسی ی خبری هست شک نکن،باشگاه و نوار قلب و ...دیگه اخر نادونیه ک دارن می گن،ساک ورزشیش کو اخه؟؟ اونی ...

خیلی ممنون شما دانا،چرا به بقیه توهین میکنید،نظر خودتونو بگید مثل بقیه ،لطفا بقیرو نادان خطاب نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله دقیقا _منم همینارو میگم بهش میگه اینجور قرص و دکترا خیلی گرون در میاد  میدونم اثر نداره&nb ...

عزيزم منظورم اينه كه خودت بري پيش يه دكتر قلب و احوال شوهرتو بهش بگي و بعد اون سوالا رو بپرسي، اگه دكتر گفت كه مصرف اون قرصاي جنسي هيچ مانعي براي بيماريش نداره و ميتونه با مصرف اونا به نعوذ برسه پس مطمئن شو كه شوهرت واسه يكي ديگه ناتوان نيست و با اين قرصا مشكلشو حل ميكنه ولي پيش تو بهانه مياره كه نميتونه از اين قرصا استفاده كنه و به دروغ ميگه همينجوري راحتم

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
اینکه با ی سوال اسی ته دلش و خالی کنیم و حکم طلاق و خیانت چی جوره عزیزم

از ته دل اسی خبر داری مگه؟؟؟ این ک ب جای کمک ب یکی بگی چشاتو ببند نبین دور و برتو خودتو بزن به اون راه چی؟؟؟؟ این می شه کمک؟؟؟مطمین باش خودش خبر داره زنا حس ششم قوی دازن خودتو بزنی ب نفهمی ک زندگیت بگذره اخر خیانته ب نظرم

2731
خیلی ممنون شما دانا،چرا به بقیه توهین میکنید،نظر خودتونو بگید مثل بقیه ،لطفا بقیرو نادان خطاب نکنید

حالا من ی نادانی گفتم شما چرا ب خودت گرفتی؟؟؟ حالا از داناییت کم شد ببخشید شما پرفسور من نادون😒😒😒کلی گفتم بعضیا دیگه خیلی خوش خیالن

حالا من ی نادانی گفتم شما چرا ب خودت گرفتی؟؟؟ حالا از داناییت کم شد ببخشید شما پرفسور من نادون😒😒😒 ...

عزیزم اینجا هر کی هر نظری میده فکر میکنه بهترین راه حله و بقیه اشتباه فکر میکنن،ولی درست نیست باتوهین به بقیه نظر بده

2738
عزیزم مردای ایرانی اکثرشون  فقط درمورد محبت و توجه کردن به زنشون ناتوانی دارن،درموارددیگه خیلی ...

ايييي گفتي👏🏻👏🏻👏🏻👌🏽

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
عزیزم اینجا هر کی هر نظری میده فکر میکنه بهترین راه حله و بقیه اشتباه فکر میکنن،ولی درست نیست باتوهی ...

توهینی نکردم کلی گفتم شایدم حق باشماس،نباید کلمه ی نادونو استفاده می کردم،شرمنده