2733
2734

من خودم اول بگم که علائم هام چیه شما حدث بزنید

اوایل بارداری خیلی از شیرینی بدم میومد حتی از بوشم خیلی بدم میومد و فقط نمک دوس داشتم

الان هم شیرینی دوس دارم و هم شوری

تهوع و استفراغ تا حالا نداشتم ففط صبح ها یکم ویار دارم

صورتم روشن تر و سفید تر شده ابروهام مشت تر و سیاه تر شده

علامت vتو چشم چپمه

ضربان قلب بچم تو ۱۱ هفتگی ۱۶۲ بود 

حالا شما بگید نی نیم چیه😉

دخترم دنیام❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من حدس زدنم خوب نیست😅مال من دخملیه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

عزیزم به علایم هیچ اعتمادی نیست،علایم فقط بخاطر نوع بدن و واکنش های منحصر به فرد هر خانم تو بارداریشه،چه بسا خیلی ها همه علایم پسر و داشتن ولی دختر شده بچشون یا برعکس

2738
عزیزم جنسیت ربطی ب علایم نداره

حق باایشونه ربطی نداره اصلا

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2706