2733
2734
عنوان

مامانای که پسر داشتین چه علائم های دارین و داشتین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 55 پست
سلام گندم جون یکی از دوستان اون جدول چینی هم برام گرفت گفت دختره 

شما بچت ۱۰۰٪ پسره اصلا شک نکن مهم انومالیه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سر دخترم تهوع صبحگاهی داشتم همیشه سردم بود ب ترشی علاقه داشتم.سر پسرم تهوع از دم عصر شروع میشد تا اخر شب همیشششه گرمم بود حتی زمستون.ب شوری و شیرینی علاقه داشتم.همه اون تست ها هم سر پسرم انجام دادم برعکس در اومد.

مثل منی منم شادوکم خواب شدم فقط خیلی بیش ازاندازه گرمایی شدم که دارم میمیرم ازگرما ونینیم دخمله😍

خوب شما گرمته شاید بخاطره هوای گرمه چون الان واقعا گرماش طاقت فرساست.من خودم بارداریم تو پاییز وزمستون گذشت خیلی احساس گرما میکردم ینی شوهرم همیشه بخاریو زیاد میکرد من کم سره این قضیه باهم دعواداشتیم😁نی نی پسر تبش گرمه کسی ج پسر حامله شه حتما احساس گرمارومیکنه

2740
خوب شما گرمته شاید بخاطره هوای گرمه چون الان واقعا گرماش طاقت فرساست.من خودم بارداریم تو پاییز وزمست ...

نه مال من دختره اولی هم توی گرمابودم اینجوری نبودم این یکی دارم میمیرم اصلاطاقتم دیگه تموم شده

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
بچتون پسر بود؟

بله

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1