2733
2739
عنوان

مامانای که پسر داشتین چه علائم های دارین و داشتین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1486 بازدید | 55 پست

من هردوجنسشو دارم ،پسر=علاقه به شوری وشیرینی بیشتر شوری پفک هم بیشتر دوست داشتم ،بویایی ام زیاد شده بود ازبوی مرغ وسیر وکباب وبعضی بو ها حالم بهم میخورد ولی هیچوقت بالا نیاوردم فقط حالت تهوع بود ۳ ماه اول وزنم بالا رفته بود چون زیاد میخوردم وموهای بدنم زیاد شده بود سر وشونم اضافه زیاد نکرده بود،خوابمم کم‌شده بود....دختر= ۳ماه اول وزنم کم شد چون به شدت حالت تهوع داشتم فقط ماست وخیار وگوجه میخوردم تمام بدنم چاق شده بود میمردم واسه شیرینی وترشی هوس شدید آش رشته کردم

من تست جوش شیرینم کف نکرد ولی انومالی گفت پسره !

کلا این چیزا اصلا بی ربطه فقط جنبه ی فان داره

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم گلم منم اینجاشنیدم البته به نظرم همش واسه سرگرمی خوبه,,,

اره بابا فرق داره کلا همه چی...بخدا دوست من عق میزد از شیرینی مامانش میگفت وای بچش دحتره از رو علایم شروع کرد سیسمونی خرید...الان فهمیده پسره...راه افتاده عوض کردن

من تست جوش شیرینم کف نکرد ولی انومالی گفت پسره !

شماچندهفته رفتیدانومالی؟

منم کف نکرد16هفته رفتم گفت  دختره

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2728

هیچ ربطی به علائم نداره منو هرکی میدید میگفت دختره اینقد زشت و سیاه شده بودم شکمم گنده ی گنده از همون روز اول عاشق شیرینی بودم بچه ام هم سمت چپم بود ولی پسر شد

و خدایی که به شدت کافیست.......
2738

من علایم خاص و متفاوتی نداشتم؛ علاقه به چیز خاصی نداشتم و از چیزی بدم نمیومد؛ حالت تهوع هم تا حدودی داشتم، بچمم پسره؛ ولی واقعا علائم ربطی به جنسیت نداره

در هر حالت اشتباهه😕    حسرت خوردنو میگم☺
هیچ ربطی به علائم نداره منو هرکی میدید میگفت دختره اینقد زشت و سیاه شده بودم شکمم گنده ی گنده از همو ...

منم هرکی میبینه میگه خوشگلترشدی البته خودم متوجه نمیشم ولی دختره من موقع اولی هم که دختره زشت نشدم اینم چون تغییرنکردم خودم ازاول حدس میزدم ولی  شکمم زمین تااسمون فرق میکنه اولی پهن شدم این یکی تیزه😊

اصلاایناهمش الکیه بنظرم

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

من قبل ازین ک برم ازمایش بتا بدم ب شدت میلم ب شیرینی میرفت.ویار نداشتم حالمم بهم نخورد.خیلی میخوابیدم  زیادی احساس گرما میکردم بعد دوسه ماه خیلی چیزای ترش دوس داشتم همه میگفتن ترش میخوره دختره ولی پسر شد

نه اصباتازه خیلیم شادبودم واصلاهم تنبل نشدم همه علایم پسرارودارم امادختردارم خداروشکر,,,فداش شه ماما ...

مثل منی منم شادوکم خواب شدم فقط خیلی بیش ازاندازه گرمایی شدم که دارم میمیرم ازگرما ونینیم دخمله😍

2706