2703
2553
عنوان

مامانای که پسر داشتین چه علائم های دارین و داشتین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1441 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من اصلا تهوع نداشتم 

افراط و تفریطم نداشتم از یه چیزی متنفر بشم یا عاشقه یه چیز دیگه بشم میلم یکم به شوری ترشی و شکلات می کشه 

از روز اول سمته راستم تیر می کشید ، تست جوش شیرین زدم بشدتتتتت کف کرد و‌حتی یکمش ریخت بیرون، ادرارم بشدت تیره شده بود ، حرف v تو چشمه چپم بود

ضربانش تو ۸ هفته ۱۴۱ بود 

علائم و نشونه ها برای من تقریبا درست بود 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2714
واقعا؟؟ پس چرا مامانم میگفت سر دخترهام همش تهوع و استفراغ داشتم ولی سر پسرم نه

منکه تهوع ندارم روزی هم بگیره قابل تحمله وفقط بعدازظهریاشب ولی دخمله اصلاربطی به علائم نداره ولی پسرمیخوای انشاءا...باشه وسالم وصالح

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
نی نی تو ن پسر بود؟

بله

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
من هر دو بچه م پسر هستن و علائم هر دو باهم فرق داشت

دقیقا مثل منکه هردودخترن وزیادشبیه هم نبود فرقهای زیادی دارن

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2706