2737
2734
عزیزم منم گذراخوندم تاپیکاتو...یکم بیشترب بچهات فکرکن ب اینکه خیلیاک ازاول خرفاتوخوندن بهت گفتن همسر ...

فدات بشم ممنون

وایسادم زنگ بزنه ببینم چی میگه اگر  گفت بیاد میگم به شرطی که بریم مشاوره البته میخوام بگم که باید رعایت کنه رابطه اشو با اون خانما و چند تا چیز دیگه

گذشتن از تو آسون نیس....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شقایق جونم چطوری؟ بهتری عزیزم؟

فدات بشم ممنونم بد نیستم

از لحاظ روحی داغونم

پام هم نمی دونم پاشنه پام خورده شیشه رفته وحشتناک درد میاد نمی دونم توش مونده یا دراومده نمیشه دست زد😓

گذشتن از تو آسون نیس....
فدات بشم ممنون وایسادم زنگ بزنه ببینم چی میگه اگر  گفت بیاد میگم به شرطی که بریم مشاوره البته ...

ببین عزیزم تو راضیش بکن برید پیش مشاور، خود مشاور بهش میگه روابطشو رعایت کنه، مطمئنا به حرف مشاور بهتر گوش میده چون میدونه بی طرفه

یه روز خوب میاد  
2728
ببین عزیزم تو راضیش بکن برید پیش مشاور، خود مشاور بهش میگه روابطشو رعایت کنه، مطمئنا به حرف مشاور به ...

خدا کنه بیاد یه اخلاقی داره خودشو دانای کل میدونه

من از خدامه 

گذشتن از تو آسون نیس....
فدات بشم ممنونم بد نیستم از لحاظ روحی داغونم پام هم نمی دونم پاشنه پام خورده شیشه رفته وحشتناک درد ...

آرامش خودتو حفظ کن عزیزم توی آرامش تصمیم عاقلانه تری میتونی بگیری، پات هم اگه دیدی بهتر نشد برو دکتر

یه روز خوب میاد  
آرامش خودتو حفظ کن عزیزم توی آرامش تصمیم عاقلانه تری میتونی بگیری، پات هم اگه دیدی بهتر نشد برو دکتر

باشه چشم با دوستایی مثل شما مگر میشه اروم نبود

بخدا قسم انقدر انرژی خوب گرفتم و از طرف دوستایی مثل شما از دیروز بهم امیدواری دادن که الان حس میکنم مشگلم همچین غیر قابل حل هم نبوده😓 اما یه چیز و مطمئنم دوست دارم چند روز ازش دور باشم خدا کنه زنگ نزنه برم خونم حداقل چند روز خونه بابام بمونم بعد برم با هم صحبت کنیم

گذشتن از تو آسون نیس....
2740
ممنون عزیزم اره بهش بی توجهی میکنم خیییلی بدش میاد یعنی چیزی که فهمیدم حاضره تند تند چکش کنم اما ای ...

خب ببین قراره دلخوریمون رو حفظ کنیم ولی جملاتمون رو عوض کنیم.اگه همسرت باهوش باشه،منظورت رو حتما میگیره.

زنگ زد،اگه عصبی بود ..بهش بگو اگه میشه آروم تر.فکر میکنم به اندازه کافی خودتو با وسایل های خونه خالی کردی..با لحنی مهربون و آروم +جدیت.

بعد گفت بیا خونه..بگو (مثلا علی ) من نمیتونم بیام اونجا..گفت چرا؟! 

یه اه آروم دردناک بکش ..بعد چند ثانیه بگو تو دیروز خونه ای که منبع ارامش واقعی من و توست رو با رفتارات بهم زدی..من تموم علاقه و زحمت هایی که برای زندگیمون رو دادم،تو خونه ای که با صدای خنده های ما و بچه ها زنگ میزد ،با شکوندن تک تک وسایل ها زدی داغون کردی.من با کارایی که کردی(شکوندن ) ،از اون خونه خاطره ی خوبی ندارم انگار. و اگه بیام بازم ببینم،حال خرابم یادم میفته و نمیتونم حرف بزنم:((((((((.

(😉😉😉😉😉 بین خودمون )

بعدم بگو اون روز هم قرار بود حرف بزنیم ولی بعد دیدن اون کار و رفتارات فهمیدم ، (مثلا ) تو همون علی من نبودی!

(ج ی باش ولی دلش رو هم اب کن! )

اینطوری با یه سنگ من دو نشونه میزدم.هم اگه باهوش بود ،میرفت خونه رو تمیز میکرد برای اینکه برگردی، و همینطور دیگه اینبار عذاب وجدان میگرفت تا جای شکوندن بشینه حرف بزنه!

نگران نباش..بدون تو و بچه هات توی اون خونه میخواد چیکار کنه..میگی خانوادش مهمه..پس تحمل حرف های اونا رو هم نداره.حتما زنگ میزنه.

من تو ناراحتی هام سعی میکنم به چشم طرف مقابل نگاه نکنم..اینطوری هرکاری میکنه به چشم بیاد.بعدش،بعد حرفای بالا بگو(نزدیکترین ) پارک شاید خوب باشه.

(نمیدونم واقعا شاید بیرون براتون خوب باشه..انگار فضای بسته روحیه همسرت تشدید میکنه ) ببین خونه راحتی یا بیرون.. از یه طرفم میگی همسرت رانندگیش گاهی گل میکنه و فقط پاش رو گاز هست. فکر کنم خونه بهتر باشه و بلکه فرجی بشه.

شرایط رو بسنج و انتخاب کن.اینو نمیدونم.

قول هم بذار که قراره حرف بزنیم،اگه قراره داد و فریاد بزنیم همون بهتر که نباشیم.بهش بگو باید اینبار نتیجه بگیریم هر طور شده..و اینکه اشاره کن همونقدر که پول برات ارزش داره،برای من هم آرامش! 

اگه اینبار هم حل نکنید و صورت مسئله پاک کنید،بازم خواب و خوراک نداری.نگران نباش مشاوره هم برید،حل میشه.

تا شقایق زندگی باید کرد..🌸🌱

من هم حرف دوستان عزیز رو تائید میکنم بهترین راه اول پیش مشاور خوب رفتنه. خیلی خوبه یکم آروم شدید، و میخواید که سنجیده تصمیم بگیرید. امیدوارم به حق امام رضا مشکلاتتون حل بشه و یه زندگی شاد و آرام کنار همدیگه و کنار بچه های گلتون داشته باشی.

باز هم خدا هست...