2733
2739
عنوان

اگه کسی از زندگی قبلی آدما اطلاعی داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5007 بازدید | 60 پست
خب یه مطلب یا باید با عقل جور در بیاد یا با علم یا با وحی  تناسخ با هیچکدوم اینا جور در نمی ...

بله چون ما کتاب الهی داریم حدیث و روایت و سند معتبر داریم ک عالم ذر و رویای صادقه وجود داره ولی ادیان دیگه چون همچنین اسنادی ندارن این نظریه رو صحیح میدونن ک از نظر دین اسلام کلأ رد شده

بله چون ما کتاب الهی داریم حدیث و روایت و سند معتبر داریم ک عالم ذر و رویای صادقه وجود داره ولی ادیا ...

بله گلم حرفتون کاملا درسته 

و از نظر اسلام که بله رده 

اما من کاری با اسلام ندارم 

چون با عقل هم جور در نمیاد پس حتی نیاز به روایت و سندم نداره اثبات رد کردنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بالاخره این دنیا یا دار مکافاته یا دار عمل یا محل مسئولیت و امتحان و عمله یا محل پاداش و مجاز ...

پس کائنات چی؟ نتیجه کار خودمون رو تو همین دنیا به خودمون برمیگردونه ! در موقعیت امتحان قرار گرفتیم و بعد کارمای کارمون رو می بینیم 

البته قرآن رو خوندم کاملا رد هست

ولی باز هم یک نظریه است 

2728
پس کائنات چی؟ نتیجه کار خودمون رو تو همین دنیا به خودمون برمیگردونه ! در موقعیت امتحان قرار گرفتیم و ...

عزیزم من دلیل علمی و عقلی برای شما اوردم 

شما هم برای من عقلا اثبات کنید این موضوع رو

خانم اقا احمد خیلی ها بهش اشاره داشتن  مثلا یکی بود تو اینستا بقیه رو میبرد تا زندگی قبلیشون ر ...

به خدا من یه بار خوابی دیدم متفاپوت از زندگی الانم انگار برام اتفاق افتاده قبلا بعداز بیدارشدن دقیقا جزئیات یادم اومد

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2738
عزیزم شما همزمان میتونید توی هر دو طرف کره زمین باشید که هم روزه هم شب؟؟؟؟ این مثالی که شما زدید ...

قرار نیست همزمان باشه طبق این نظریه فوت میشه و می ره در کالبد دیگه در هر جایی از دنیا 

به خدا من یه بار خوابی دیدم متفاپوت از زندگی الانم انگار برام اتفاق افتاده قبلا بعداز بیدارشدن دقیقا ...

چی بود خوابت؟

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

من اهل خرافه نیستم ولی امروز به طرز عجیبی از انسانی عجیب که به شدت اهل دله و رابطه روحی عجیبی بام‌ داره. چیه طور معجزه آسایی باش آشنا شدم درهای معرفت  و  به روم باز کرده شنیدم که قبلا ملکه بودم و اون سربازم بوده و به دلیل خیانت من به شوهرم واینکه آبروم در خطر بوده منو کشته .خودش بعدش خیلی عذاب کشیده .الآنم اگر رابطمون ادامه پیدا کنه تصویر کشتن منو زیاد دیده و تصمیم به اتمام این ارتباط روحی ویژه داریم.

خواهری اون به خاطر رویای صادقه هست  و این خودش در رد تناسخه  چون اگه شما قبلا توی یه زند ...

عزیزم اینی ک گفتین دژاوو هستش ینی قبلا دیده شده علتشم ایینجوری ک خوندم روح قبل از ورود ب جسم اون زندگی رو از اول تا آخر میبینه و انتخاب میکنه بعدوارد بدن میشه بعد ها ی صحنه هایی رو تجربه میکنیم انگارقبلا دیدیم اینا جزوی از اوناست ک ب ذهن میرسه گاااهی