2737
2739
عنوان

اگه کسی از زندگی قبلی آدما اطلاعی داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5007 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی دونم چیه اینکه میگن هر فردی قبل از این زندگی زندگی قبلی داشته که فوت کرده  

خب همون تناسخ 

من بهش اعتقاد ندارم ولی خیلی ها معتقدن بهش

خلاصه ش اینه که انسان پس از مرگ روحش باقی میمونه و در کالبد انسان یا حتی موجود دیگه ای به زندگی بر میگرده 

بستگی به اعمال گذسته ش زندگی بعدش خوشبخت و خوبه یا بدبخت و بیچارست

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

چیزی که میخوام بگم شاید به نظرتون احمقانه بیاد شایدم باور نکنین یا اعتقاد نداشته باشین یا هرچی

یه عابد بهم گفت که تو روح برگشت خورده ای گفت قبل از اینکه به این دنیا بیای توی بدن یه دختر آسیایی بودی دختری که توی یه جزیره با شن های سفید در کنار همسر و پسرش زندگی میکرده خیلی سالها پیش

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️
2728

البکه شواهد زیادی برای درستی نظریه تناسخ وجود داره ها

تو دنیا خیلی پیش اومده که بچه ای از زندگی قبلیش بگه تو نت بزنین میاد 

مثلا ی پسربچه تو یکشور اروپایی میگفت ی خلبان ژاپنیه به اسم فلانی و دقیقا همه نشونه هاشم درست و دقیق بود..این موردا زیاده خیلی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

کسایی که هیپنوتیزم میشن گاهی همچین چیزایی به زبون میارن!

که مثلا یه دختر افریقایی بودن که یه جا تو جنگل زندگی میکردن! 

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

اونا میگن زندگی الان ما پاداش یا مجازات زندگی قبلیمونه یعنی اگه الان زندگیمون بده یعنی توی زندگی قبلیمون ادم بدی بودیم 

که این با عقل جور درنمیاد چون دنیا یا باید محل امتحان باشه یا پاداش و جزا 

ایا زندگی الان ما پاداش یا جزای زندگی قبلیمونه یا محل عمل کردن برای زندگی بعدیمون؟؟؟اینا باهم جمع شدنی نیستن 

خانم اقا احمد خیلی ها بهش اشاره داشتن 

مثلا یکی بود تو اینستا بقیه رو میبرد تا زندگی قبلیشون رو ببینن مثلا در چهار زندگی قبل کنار دریا بودن و سونامی میاد و از بین میرن 

یکی دیگه با پاکسازی و باز کردن چاکراهها و... رفته بود و دیده بود تو مصر باستان زندگی میکنه 

و...یه مورد دیگه تو اروپا بوده اما به زبان دیگه صحبت میکرده و اتفاقی برادرشوهرش تو زندگی قبلیش میاد خونشون با پدرش کار داشته . دختره میشناسه و بعد میرن همونجا و همه رو یادش بوده فقط بچه سومش رو نمیشناخته که گفتن تو سر زایمان از بین رفتی و اصلا این رو ندیده بودی 

یکی دیگه وقتی میاد یه رد رو گردنش بوده بزرگتر که میشه میگه من قبلا معلم بودم و با پدر مادر پیرم زندگی میکردم و... بعد میرن اونجا میگن یکی از دانش آموزش با تفنگ تیر زده به گردنش و فوت شده 

و...

اما از نظر اسلام رد شده 

البته تو سایت گفتن ما هفت دوره یا تو هفت عالم زندگی می کنیم و بعد رها میشیم یعنی بارها و بارها در نقش ها و موقعیتهای متفاوت بهمون فرصت داده میشه