2737
2739
عنوان

اگه کسی از زندگی قبلی آدما اطلاعی داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5007 بازدید | 60 پست
اونا میگن زندگی الان ما پاداش یا مجازات زندگی قبلیمونه یعنی اگه الان زندگیمون بده یعنی توی زندگی قبل ...

جفتش یعنی مدام در زندگی بعدی نتیجه زندگی قبلی رو میبینی تا خالص بشی و به خدا برگردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم از نظر عقلی چی؟؟؟ با عقل خودمون که فکر کنیم میبینیم که اشتباهه

واسم خیلی پیش اومده ک صحنه ای رو ببینم ک قبلا عین همونو دیدم یا جایی برم ک برام خیلی آشنا باشه ولی تاحالا تو عمرم نرفتم

دیدین مثلا ی آدمی خییییلی خوبه ولی ی مریضی سخت میگیره؟ یا ب طرز وحشتناکی میمیره؟ بودایی ها میگن اینم برمیگرده ب زندگی قبلیش و تاوان اشتباهاتش ولی ما میگیم امتحان الهی و قسمت

2731

عزیزم تناسخه 

که یه عده مستکبر و زورگوی ادم کش ستمگر تفکرشو بوجود اوردن

که کسانی که بهشون ستم میکنن اعتراضی نکنن و بگن این عذاب زندگی قبلی خودمونه 

و با این توجیه هر ظلمی به بقیه میکنن و میگن ما در دنیای قبلیمون ادمای خوبی بودیم که الان زور و ثروت و... داریم و حق داریم به شما زور بگیم 

که کلی داستان خیالی هم میسازن برای اثبات حرفشون

واسم خیلی پیش اومده ک صحنه ای رو ببینم ک قبلا عین همونو دیدم یا جایی برم ک برام خیلی آشنا باشه ولی ت ...

خواهری اون به خاطر رویای صادقه هست 

و این خودش در رد تناسخه 

چون اگه شما قبلا توی یه زندگی دیگه ای بودید با اسم دیگه و شاید جنسیت دیگه و... چطور میخواید صحنه ی زندگی الانتونو ببینید؟؟؟

2738
خواهری اون به خاطر رویای صادقه هست  و این خودش در رد تناسخه  چون اگه شما قبلا توی یه زند ...

آره ب رویای صادقه خیلی اعتقاد دارم و صحیحه. ولی خیلی چیزا درباره تناسخ دیدم ک اگه راست باشه و ساختگی نباشه خیلی شک برانگیزه. قطعا از درک ما خارجه. انشاالله امام زمانمون بیاد و شک و شبهه هارو برطرف کنه

جفتش یعنی مدام در زندگی بعدی نتیجه زندگی قبلی رو میبینی تا خالص بشی و به خدا برگردی 

عزیزم بالاخره این دنیا یا دار مکافاته یا دار عمل

یا محل مسئولیت و امتحان و عمله یا محل پاداش و مجازات 

محاله یه مکان هم زمان هم تاریک باشه هم روشن 

هم شب باشه هم روز

باعقل جور در نمیاد

واسم خیلی پیش اومده ک صحنه ای رو ببینم ک قبلا عین همونو دیدم یا جایی برم ک برام خیلی آشنا باشه ولی ت ...

گلم این برای همه اتفاق میوفته که یا مربوط به عالم ذر میشه یا رویای صادقه 

ربطش با تناسخ چیه؟

گلم این برای همه اتفاق میوفته که یا مربوط به عالم ذر میشه یا رویای صادقه  ربطش با تناسخ چیه؟

ما میگیم رویای صادقه و کاملا صحت داره. حالا اونایی ک ب تناسخ اعتقاد دارن میگن این صحنه ها برمیگرده ب زندگی قبلی

ما میگیم رویای صادقه و کاملا صحت داره. حالا اونایی ک ب تناسخ اعتقاد دارن میگن این صحنه ها برمیگرده ب ...

خب یه مطلب یا باید با عقل جور در بیاد یا با علم یا با وحی 

تناسخ با هیچکدوم اینا جور در نمیاد

بحث تناسخ برای خودم جالب بود و به خاطر همین بود که درموردش تحقیق کردم و متوجه شدم که الکیه