1345
1341

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
1348
مرسي بازم ازينكه يه چيزي نوشتي ❤️

میتونی سمت فاطمیه ی شهرک خوبه . خونه دربست ۱۲۰ متری با حیاط بگیری .یا بالاشهر سمت خرم و جهانپناه ۶۰ متری .اگه بالا شهر میخوای سمت ملک  اینا تو ۶۰یا ۷۰ متر میتونی خونه بگیری 

میتونی سمت فاطمیه ی شهرک خوبه . خونه دربست ۱۲۰ متری با حیاط بگیری .یا بالاشهر سمت خرم و جهانپناه ۶۰ ...

ببين آپارتمان ميخوام 

حتما هم دوخوابه باشه 

املاكي خوب هم ميشناسيد بگيد 

سمت خرم و دانشگاه و عضد چندتا ديدم 

اونجا ها خوبه ؟؟؟

1288

این پول تقریبا همه جا میتونی خونه رهن کنی جاهای خوب مثل شریعتی خرم ملک جهانپناه مدرس اوحدی خیابون امام سبحانی این جاها نزدیک مرکز شهرهست ولی هپکو فاطمیه الهیه ایناهم خوبن ولی ب مرکزشهر دورن 

این پول تقریبا همه جا میتونی خونه رهن کنی جاهای خوب مثل شریعتی خرم ملک جهانپناه مدرس اوحدی خیابون ام ...

ميخوام به كاخ دادگستري و مركز شهر نزديك باشه 

از شهرك ها هم خيلي خوشم نمياد 

ديدم فاطميه رو قبلا نپسنديدم 

ببين آپارتمان ميخوام  حتما هم دوخوابه باشه  املاكي خوب هم ميشناسيد بگيد  سمت ...

اره عضد و خرم باکلاسه بالاشهر اراک .متاسفانه من خودم‌چندساله اراک نیستم ‌باید بری املاک خونه ها رو نشونت بدن.الان جهانپناه توی اراک خیلی معروفه خونه هاشو ببین اگه منطقه اروم و خلوت و سرسبز میخوای شهرصنعتی

اره عضد و خرم باکلاسه بالاشهر اراک .متاسفانه من خودم‌چندساله اراک نیستم ‌باید بری املاک خونه ها رو ن ...

شهر صنعتي كجاي اراكه؟ 

اسمش عجيبه اخه 

اره خرم و عضد قشنگ تر و نوساز تره خونه هاش 

1346