2733
2734
عنوان

حکمت خدا برای اون بنده ای که ده سال منتظر بوده و بعد بچه دار شده چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12481 بازدید | 83 پست

چندان به حکمت و اینا معتقد نیستم 

فکر میکنم خدا ی عده رو محض تفریح و سرگرمی ‌کائنات خلق کرده😐😐میشینن از اون بالا نگام میکنن میخندن🙁🙁

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معنی حکمت یعنی چیزی که خدا میدونه و بنده نمیدونه. مثال زیاد دارم از زندگی خودم در مورد حکمت خدا ( درمورد مواردی که خودمون مقصریم نه . در مورد مواردی که هرکاری میکنیم یه اتفاقی بیفته ولی اون اتفاق نمیفته) 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2731
خب شرایط مان بچه داری با بی بچگی خیلی فرق داره

چطور؟

ما که بچه دار شدیم...علاوه بر علاقه قبلی بینمون بچه شد علاقه مشترک هردو...هردومون براش تلاش میکردیم و از اینکه این علاقه شدید مشترکه خوشحال بودیم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

در هرصورت لطف خداست . مگه حضرت ابراهیم نبود که تا پیری بچه دار نشد ؟ اخرشم همون بچه رو مجبور شد تو یه سرزمین دیگه بذاره . تازه یه روزم گفتن باید قربانیش کنی 😁

خدا خودش میدونه به کی بچه بده در چه زمانی .یا اصلا نده ! 

یا مثلا زکریا . هی دعا میکرد تاااا پیری .

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
دوستانی که دیر بچه دار شدید و چند سال منتظر بودید... آیا شما بعد از سالها در این دیر بچه دار شدن حکم ...

بله بعد از ۵ سال خون و دل خوردن بهم داد

ولی الان ازش تشکر میکنم میگم خدایا برگردم به عقب اینهمه غصه نمیخورم 

چون آدمی نبودم که ۱۷ سالگی بتونم مادر بشم از پسش بر نمیومدم

2740

نگید این حرفو.... خدا خواسته پولشون خرج هزینه برای بچه بشه نه....بیماری دیگه...

خدا اگر نمی خواست الان هم نمی داد...

خدا کاراش را به وسلیه اسبابش انجام می ده...دکتر هم اسبابی بوده برای نی نی دار شدن این زوج...

شرمنده این حرفو می زنم...خدا بزرگتر از انی است که شما فکر کنیداین زوج   به خاطر سختی کشیدن بچه دار شده نه لطف خدا...🌹🌹🌹

اگر نه سال یا ۱۰ سال سختی کشیده خدا الان نتیجه اش را بهش داده..شاید فردا همین فرزند شد دکتر ...

ینی خاهر من اون ۱۲ سال انقد ک تو این ۷سال زجر کشید پیر نشده بود بحث حکمت نیس....ی چیزایی ب نفع آدمه

من اصلا اینو نمیفهمم... خدا میتونست بعد این همه سال انتظار یه بچه سالم به خواهرت بده... حالا چرا مریض داده؟

چندان به حکمت و اینا معتقد نیستم  فکر میکنم خدا ی عده رو محض تفریح و سرگرمی ‌کائنات خلق کرده😐 ...

پس ما برای چی داریم زندگی میکنیم؟ بریم خودکشی کنیم راحت شیم تا ملعبه نباشیم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

من بعد ۸ سال باردار شدم در حالی ک دکتر گفته بود احتمال بارداریت صفره!!!طبیعی هم باردار شدم و اینجاست ک علم پزشکی  خیلی بی ارزشه در برابر خواست خدا،من ۸ سال رفتم و اومدم و گفتن نمیشه ولی شد این اگه خواست خدا و حکمت نیست پس چیه

2706