2737
2739
عنوان

پیام هام اشتباه بود آیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 136 پست
وقتی آشنا شدیم من در حال تحصیل بودم، به خدا برگشت بهم گفت تو میری شهر دیگه من دل نگرانتم، دو هفته دا ...

مگه خانواده ها در جریان نیستن چرا تو خونه زنگ نمیزنه بهتون؟در ضمن سعی کن سر خودتو گرم کنی و مرتب بهش زنگ نزنی مخصوصاً زمانهاییکه میدونی کار داره،اینجور براش عادی میشی و مزاحم بنظرش میای

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه خانواده ها در جریان نیستن چرا تو خونه زنگ نمیزنه بهتون؟در ضمن سعی کن سر خودتو گرم کنی و مرتب بهش ...

منم همینو میگم، میگن چه اشکالی داره وقتی از سرکار اوندی استراحت کردی شامتو خوردی، همینطوری که تو تختخوابتی میخای یواش یواش بخوابی، بهم زنگ بزن، لااقل اونموقع چند دقیقه با آرامش حرف بزنیم، دوس ندارم تو محیط کار با بدو بدو حرف زدنو

میگه خسته ام تا میرسم خوابم میگیره

منم همینو میگم، میگن چه اشکالی داره وقتی از سرکار اوندی استراحت کردی شامتو خوردی، همینطوری که تو تخت ...

ساعت كاريش از چند تا چند

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
خب کارت خیلی بچگانه اس

جای من میستی، یک ماه اسفند رو نه دیدمش نه زنگ زد، چون اوج کارش بو، فقط اندازه چند دقیقه شبها ب ای شب بخیر گفتن، همه اش میگفت عید برات جبران میکنم، 

ولی چی شد تا دو سوم عید میگفت مهمون هست، بعد پنجم هم باز کاراش شروع شد، بعدش بستری شد، و.....

2738
چون شغلش آزاده، از صبح ساعت ۷ میده تا ده شب اگر زیاد کار داشته باشه تا ۱۲ و یا ۱ هم بعضا میمونه

خب حق داره

فوقش اخر شب ي ز بزنه حالت بپرسه بعدم بخابه

روزاي تعطيل باهم وقت بگذرونيد حضوري

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
اصولا اینا که گیر میدن به مردها ، خودشون تو خونه بیکارن.. درک نمیکنن محل کار و خستگیهاش رو

من بیکار نیستم، کلی مقاله انگلیسی باید آماده کنم خودم بنویسم  برای استاد، ولی دیگه نمیتونم کاری انجام بدم ، همه اش استرس دارم میگم اگر دوباره نشد چی

خب حق داره فوقش اخر شب ي ز بزنه حالت بپرسه بعدم بخابه روزاي تعطيل باهم وقت بگذرونيد حضوري

خوب منم همینو میگم ولی متاسفانه روز تعطیلی هم برای ما نمیمونه، خیلی وقتا یا میره به کارای عقب موندش میرسه، یا مامان باباشو میبره جایی، البته من مشکلی ندارم باید ببره بالاخره اونا پیرن

مرسی دوست خوبم همین تصمیم رو دارم 

خواهش عزیزم مردا معمولا سیستمشون با ما فرق داره چه تو تایپ کردن پی ام که معمولا تلگرافیه چه تو شرایط سخت که دوست دارن بیشتر تنها باشن و با خودشون خلوت کنن و هر چی روشون زوم کنی بدتر دافعه داره البته اوایلشه بعداها ممکنه عوض بشه هر چی در این مواقع کمتر گیر بدی بیشتر جدبت میشه😍

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2706