2733
2734
عنوان

پیام هام اشتباه بود آیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 136 پست
چون شغلش آزاده، از صبح ساعت ۷ میده تا ده شب اگر زیاد کار داشته باشه تا ۱۲ و یا ۱ هم بعضا میمونه

تایم کاریش زیاده ،خستگیش طبیعیه،اما میتونه در هفته یکی. دو روز رو. خالی کنه برای شما یا اندازه یه ربع صحبت کنه باهاتون،بنظرم یکبار رو در رو بشین باهاش صحبت کن بدون دعوا انتظارت رو بگو ،اگر قبول نکرد الان باید بدونی که فردی هست که نمیتونه هم کار. کنه و هم روابطش رو حفظ کنه،بعد ازدواج هم احتمال زیاد رویه همینه ،جدا از احساسات یک تجدید نظر بکن در ارتباط با ایشون،کسی آدم رو  بخواد یک زمان کوچیک هم شده براش باز میکنه تو مشغله هاش،تلفنی و اس ام اسی بحث نکن هیچ وقت سوءتفاهم پیش میاد

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
تو زندگی مشترک باید سعی کنید کنار بیاید الانم که خودتون میگید گرفتارممکنه توگرفتاری اعصابش خورد با ...

خودش میدونه چقدر پاش وایسادم، خداروشکر تا حالا که بی احترامی نکرده ، چشم از این به بعد بیشتر بازم سعی میکنم مراعات کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تایم کاریش زیاده ،خستگیش طبیعیه،اما میتونه در هفته یکی. دو روز رو. خالی کنه برای شما یا اندازه یه رب ...

افرين منم ميخاستم همينو بگم طولاني بود

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
خودش میدونه چقدر پاش وایسادم، خداروشکر تا حالا که بی احترامی نکرده ، چشم از این به بعد بیشتر بازم سع ...

دوستون داره

بعصی اوقات وقت صحبت کردن نیست

ممکنه از سر عصبانیت یه اشتباه از آدم سر بزنه

شما زن ها هم خیلی حساسید

بخاطر این میگم

2731
تایم کاریش زیاده ،خستگیش طبیعیه،اما میتونه در هفته یکی. دو روز رو. خالی کنه برای شما یا اندازه یه رب ...

مشکل بعدی من همینه شهرمون از هم فاصله داره نمی تونیم حضوری حرف بزنیم فقط تلفنیه😟

واای عزیزم منم 3سال بود خیلی عاشق یکی بودم انقدر منتظرش میموندم تا بلکه یه دقه آنلاین بشه خیلی پاش موندم کتک خوردمو بازم کم نیاوردم واقعا میپرستیدمش ولی حیف که این کاراشو سهل انگاریاش کم کم روم تاثیر گذاشته طوری که ازش جدا شدم گرچه هنوزم عشقش تو قلبم خس میشه

هیشکیو اندازه اون دوست نخواهم داشت

گفتم میدونم چجوری زنگ میزنی، مسیر تا محل کار و خونه که ۵ دقیقه هم نمیشه، گفتم نمیخام برای خودت نگهدار، گفتم فردا در خدمتم ، گفتم نمیخام من امروز بهت احتیاج

وای اینو که گفتی یاد خودم و شوهرم افتادم 

دقیقا تو عقد یه مدت این کار با من میکرد

تا میرسید خونه میگفت خداحافظ

میگفتم مگه دوست دخترم 

تا گذاشت کنار😑

یا ابالفضل العباس علمدار 
2738

چقد تو پیاما خودتو تحقیر کردی.انگار داری حس ترحمشو ب انگیخته میکنی

همیشه از موضع قدرت و غرور حرف بزن تا بیاد سمتت

اینطوری ک تو چسبیدی بهش و این پیاما ازت فراری میشه دوستم😘

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

قبول داره کم وقت میزاره ، ولی میگه کارم زیاده در آینده برات حبران میکنم مطمعن باش

من میگم آخه چرا آینده الان تعادل برقرار کن بین کار و زندگیت، همه اشو به کار اختصاص نده، میگه فعلا ذهنم زیادی درگیره، البته واقعا کارش سخته، هیچ کمکی نداره

چقد تو پیاما خودتو تحقیر کردی.انگار داری حس ترحمشو ب انگیخته میکنی همیشه از موضع قدرت و غرور حرف بز ...

پیام هام تو حالا گریه بود، انگار بغض همه این مدتم بود

من بهش گفتم نمیخام عین بقیه روزی برای هم عادی بشیم ، نمیخام تو مشکلات زندگی اینقدر درگیر بشیم که همو فراموش کنیم، میخام اولویت اول هم باشیم.

گفتم میدونم چجوری زنگ میزنی، مسیر تا محل کار و خونه که ۵ دقیقه هم نمیشه، گفتم نمیخام برای خودت نگهدا ...

امیدوارم نامزد منم بزار کنارررر

قبلا اصلا اینحور ی نبود 

مشغله خودشو بیخودی زیاد کرد، الان اصلا وقت نمیکنه دیگه

شما چیکار کردین که بالاخره همسرتون این اخلاقشو گذاشت کنار؟

واای عزیزم منم 3سال بود خیلی عاشق یکی بودم انقدر منتظرش میموندم تا بلکه یه دقه آنلاین بشه خیلی پاش م ...

وای عزیزم  چقدر ناراحت شدم برات😥😥😥

امیدوارم اگر به خیر و صلاحتون باشه، خدا دوباره شمارو کنار هم قرار بده، اگر نه، بهترین همسر دنیارو نصیبتون کنه

چون شغلش آزاده، از صبح ساعت ۷ میده تا ده شب اگر زیاد کار داشته باشه تا ۱۲ و یا ۱ هم بعضا میمونه

تو ظهر استراحت نداره نمیشه که یه کله کار کنه؟؟

تو همون ظهر زنگ بزنه 

اگه بخواد بالاخره میتونه برات جا باز کنه 

نمیخوام دلسردی بدم ولی شاید طولانی شدن رابطه ای مه قرار بوده یه ماهه به ازدواج برسه 

بدتر سردش کرده 

کار ازاد یعنی چی... مغازه داره.... شاگرد ؟؟

ازاد که بهتر از کارمند میتونه هر لحظه گوشی دستش باشه

یا ابالفضل العباس علمدار 

عزیزم بهش بی توجهی کن بی توجهی توجه میاره زیاد سراغ مردارو بگیری این مدلی میشن بجای این ناله کردنا نشون بده بدون اونم خوشی سراغشو نگیر پی ام نده گاهی حتی تو بپیچونش بعد این تو اونو تشنه بذار و بکشون سمت خودت معذرت میخوام مردا از زنایی که دائم گله میکنن یا وابسته هستن و دائم سراغشونو میگیرن خسته میشن