2733
2734
عنوان

پیام هام اشتباه بود آیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 136 پست
مرسی عزیزم ، هروقت خواست هر جوری خواست درکش کردم تحمل کردم گفت منتظر بمون موندم قرار بود یک ماهه بی ...

عزیزدلم الانم عصبانی هستی

دیگه بهش پیام نده

اگر زنگ زد بهت جوابشو بده

توو عصبانیت یه وقت یه چیزی میگی و یه کاری میکنی بعدا پشیمون میشی.

تازه فارغ التحصیل شدم

تو وقتت ازاد هست داري اونو با خودت مقايسه ميكني

من شاغلم ب اين فكر ميكنم ك اگه دوست يا همسر همكارام از اين رفتارا داشته باشه چقدر بي ملاحظه خاهد بود

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با خاطرات گذشته زندگی کنی که چی بشه؟!! فقط خودتو داغون میکنی و پیشرفتی تو زندگیت نمیکنی... ول کن دو ...

آخه رابطه ما دوستی به حساب نمیاد، کلا از اول حد و حدود رو رعایت کردیم چون همو  برای ازدواج میخواستیم، خانواده ها مم کاملا میدونن

دیگه چقدر چقدر سر شلوغی پس کی وقت برای من هست، همیشه خدا سرش شلوغ بود

اووو شوهر من اگه صبح بهش پیام بدم ساعت ۸ شب به بعد وقت میکنه پیام بده. با اینکه خونه هم و نیست و ماموریته . یبار دوبا سه بار چند بار این رفتارتو تحمل میکنه. ادامه بدی به نق و ناله خسته کننده میشی . مث یه بچه که مدام گریه میکنه بهونه میگیره 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728

هر چی اینجور مواقع بهش کلید کنی بیشار طفره میره ما چون از دید و احساس خودمون نگاه میکنیم انتظار داریم اونها هم مثل ما رفتار کنن 

بنظرم دیگه بهش اصرار نکن برای قرار یا زنگ 

بذار خودش مشتاق بشه تا از وظیفه

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
دلم تنگه خوب چیکار کنم، 😢 به خدا الان نزدیک ۸ ماه تو دلم مونده، درست و حسابی باهم حرف بزنیم

توي فرصت مناسب بهش اينا رو بگو

خاسته خودت رو واضح بگو

مردا نميفهمن غير از اين

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
تو وقتت ازاد هست داري اونو با خودت مقايسه ميكني من شاغلم ب اين فكر ميكنم ك اگه دوست يا همسر همكارام ...

وقتی آشنا شدیم من در حال تحصیل بودم، به خدا برگشت بهم گفت تو میری شهر دیگه من دل نگرانتم، دو هفته دانشگاه رو تعطیل کردم دیرتر رفتم تا بهش آرامش بدم اطمیناطمینان خاطر بدم بعد برم

2740
وقتی آشنا شدیم من در حال تحصیل بودم، به خدا برگشت بهم گفت تو میری شهر دیگه من دل نگرانتم، دو هفته دا ...

خب بنظرم نياز نبود اينكارو كني 

چون از اينكارا كردي الانم توقع داري اينجوري باشه و نيست بهت فشار مياد ناراحت ميشي 

متوجه ميشي چي ميگم!؟ ي جورايي از خودگذشتگي بي مورد

عزیزم خیلی اضطراب داری ممکنه افسرده هم باشی با یه روانشناس صحبت کن اگه دنبال رابطه و ازدواج هستی اول از همه به فکر سلامتیت باش توی این دور و زمونه آدما دنبال کسانی میگردن که سلامت و شاد باشن نه...

نبابا اون ک بچه داش من عکس بچه شو دیده بودم تو ی تاپیکش

بچه نداره ك اسم با انگليسيش

ديوونمون كرده با نامزدش