2737
2734
عنوان

پیام هام اشتباه بود آیا

1690 بازدید | 136 پست

اولش بگم که با کاربری اصلیم نیومدن چون نمیخام شناخته بشم. من یه آقا پسری قرار ازدواج کنیم تو این مدت کلی اتفاق افتاده و من خیلی صبر کردم

ولی الان یه مدت یه حالت افسرده مانند پیدا کردم انگار که دیگه تحمل ندارم  ظرفیتم پر شده، خیلی حالم داغون

میدونستمم امروز سرش شلوغه ولی انتظار داشتم لا اقل ۲۰ مین برای من وقت بزاره،چون واقعا بهش احتیاج داشتم حالم به شدت بد بود نمیتونم دیگه دوری رو تحمل کنم

بعد کلی زنگ زدن، آخرش نیم ساعت پیش زنگ زد گفت سرم شلوغه یک دو ساعت دیگه زنگ میزنم، گفتم میدونم چجوری زنگ میزنی، مسیر تا محل کار و خونه که ۵ دقیقه هم نمیشه، گفتم نمیخام برای خودت نگهدار، گفتم فردا در خدمتم ، گفتم نمیخام من امروز بهت احتیاج دارم امروز دلتنگتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لوس نباش سرش شلوغه 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2740

با خاطرات گذشته زندگی کنی که چی بشه؟!! فقط خودتو داغون میکنی و پیشرفتی تو زندگیت نمیکنی...

ول کن دوستیهارو....به جایی نمیرسی

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
من که درکت میکنم.. کار بدی نکردی، بذار بفهمه دلتنگشی.

مرسی عزیزم ، هروقت خواست هر جوری خواست درکش کردم تحمل کردم گفت منتظر بمون موندم

قرار بود یک ماهه بیاد خواستگاری الان شده یکسال ، دیگه ظرفیتم پره، نمیتونم دیگه