2737
2734
عزیرم من شناختی از طرف مقابل شما ندارم.ولی برای حفظ غرور خودت هم شده پیگیرش نباش.واقعا اگه عاشق باشه ...

نگو تموم شده اس من طاقت شنیدن ایناندارم😭😭😭😭😭😭

کاش اصلا بمیرم 

میگفت هیچوقت من بهت پپیام نمیدم چون وقتی میدادم که برگرد میگفتی میخواستم برم تونذاشتی😔😔😔

به نظرت چیکارکنم برگرده لطفابگو😭😭

سلام مادوساله وخورده ای باهمیم و خیلی عاشق همدیگه ایم...ولی همش جنگ و بحث و دعوا بود رابطمون بیشترش ...

برو رل بزن! من موقع مجردیم انقد مورد های خوبی میدیدم ناخودآگاه با قبلی کات میکردم هی مورد بهتر 😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز،شما عاشق نیستی فقط بهش عادت کردی،اگر عشق بود بهتر شرایط رو درک میکردی،مثل یک معتاد در حال ...

هیچوقت بدم نمیادازش😔

اره قبول دارم خیلی وابستش شدم وشرایطش رادرک نکردم...ولی واسه برگردوندش راهکار میخوام نه ازدست دادنش😔😔😭

2728
نه اصلا اینکاره نیست که باکسی باشه خبردارم ازش بخداگفتنش اسونه منی که تویه ماه سه کیلو کم کردم فکرش ...

دور از جون مردن توش نیست 

طرف شوهرش عشقش تو یه حادثه از دستش میده 

بعد یه مدت فراموش میکنه و درستش همینه 

فقط شما نیستید که مورد بی توجهی و بی مهری 

یه پسر قرار گرفتی 

شاید بیشتر خانم و دخترا این روزا و این حس و حال شما را تحربه کردن 

همشون هم زنده موندن 

قوی باش 

بسپار ب خدا 

این پسر اگه میخادت باید خیلی منت بکشه 

تا باهاش باشی 

نمیگم تو رابطه قیافه بگیری و مغرور 

ناز کن 

خودتو دست کم نگیر 

فارس. وراوی...❤❤❤

یکی از دوستام دقیق دقیق اینجوری شد رابطش

آخرش طرفش رفت با یکی دیگه و قید دوست منو زده بود

این رابطه آخر نداره به نظر من

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
نگو تموم شده اس من طاقت شنیدن ایناندارم😭😭😭😭😭😭 کاش اصلا بمیرم  میگفت هیچوقت من بهت پپیام ...

دختر جان اگه دختر من بودی اینا رو بهت میگفتم:«خواهش میکنم انقد ضعیف و آویزون و حال بهم زن نباش!انقدر خودتو بی‌ارزش و زیر پایی نکن،زن وقتی ارزشمنده که اقتدار و رفتار عاقلانه داشته باشه!زن ناله گر و چونه بزن و ضعیف زن بی ارزشیه!»

ولی خوب چون دختر من نیستی بهت نمیگم.

چیزی ب اسم شخصیت و غرور هم در وجودت هس😐 تازه میپرسی منظورش چی بوده🙁 هیچی خسته شده ازت و هرچی سیریش بازی دربیاری فراری تر میشه و دوستم نداره 

خیلی منفی صحبت کردم بلکم ب خودت بیای 

چرا برای خودت ارزش قائل نمیشی ؟!!!!!! اگه دوست داشت اینطوری نمیگفت حتما با یکی دیگس الان بیخیاللللل

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738
خب برای چی اینکارو کردی که الانم از دستش بدی... بزار آزاد باشه و اگر بهت فرصت داد یه مدت فقط بهش عشق ...

نمیدونم ازدوست داشتن و حسادت به بقیه ...ولی پشیمونم خیلی میخوام جبران کنم😔

هیچوقت بدم نمیادازش😔 اره قبول دارم خیلی وابستش شدم وشرایطش رادرک نکردم...ولی واسه برگردوندش راهکار ...

با کمال احترام حرفت رو نمیپذیرم،آنچه پیر در خشت خام میبینه،جوان در اینه نمیبینه!

راهکار چی بدیم دختر؟؟تو میخوای چیزی رو که دوست داری بشنوی،اما تجربه من اجازه نمیده به خوار شدن و ذلت یه همجنسم کمک کنم

نمیدونم ازدوست داشتن و حسادت به بقیه ...ولی پشیمونم خیلی میخوام جبران کنم😔

دوست پسرته شوهرت که نیس واسش جبران کنی

الآن هیچ تعهدی نسبت بهم ندارین

اونم که نمیخواد رابطه رو بیخیال شو هیچوقت التماس یه پسر رو نکن بذار اون التماست کنه

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
خب  اگه اینقد پسر کاری و منطقی و خوبه  مرتب با انواع خط بهش زنگ بزن  التماسش کن&nb ...

زنگ زدن باخطای،مختلف جواب نمیده اصلا😔

بدترمیشه

خیلی خوب بود من باعث بهم خوردنع رابطه شدم😔عذاب وجدانع حال،بدی هام دلتنگی هام داره از پا درم میاره😭

2706