2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

مادوساله وخورده ای باهمیم و خیلی عاشق همدیگه ایم...ولی همش جنگ و بحث و دعوا بود رابطمون بیشترش هم از طرف من بود چون حساسم و گیرمیدم خیلی...طی اتفاقی که دوهفته پیش افتاد(توتاپیک های قبلیم گفتم دوست داشتین بخونین نگفتم که طولانی نشه)دیگه هرچی زنگ زدم یه هفته تمام با خط های مختلف فقط بلاکم کرد یا درحد یکی دودقیقه جوابما داد و باز،بلاک کرد...از اون جمعه هیچ زنگ و پیامی ندادم تا امروز که خواب دیدم قهربودازم و ازخواب پریدم دیشب باخودم گفتم زنگش بزنم ولی بعد منصرف شدم اما صبح که ازخواب پریدم میدونستم این موقع تنهاست وهنوز کارش شروع نشده زنگ زدم جواب داد ولی خیلی سرد گفت بفرمایید واینا گفتم دلم برات تنگ شده بود گفت به سلامتی...گفتم نباید زنگ میزدم گفت نمیزدی بهتر بود...گفتم نمیخوای تموم کنی اشتی کنی نمیخوای بدنباشی...گفت قهرنیستم چیکاربه تودارم این رابطه تموم شده اس..گفتم توتمومش کردی گف هرجوردوس داری فکرکن...گفتم یه فرصت دیگه بهم بده ...گفت اینقدراصرار نکن اگه توانی واسه خودم مونده بود بدون این اصرار کردن هات میموندم ولی نمیتونم ادامه بدم توانی واسم نمونده اینقدر بهت گفتم التماست کردم تکلیفتا باخودت مشخص کن نه بامن میتونی بمونی نه بدون من اینقدر ازت خواهش کردم گوش کردی؟نکردی...گفتم حالا توگوش کن و یه فرصت بده گفت توانی نمونده واسم دیگه هیچی نمیخوام...گفتم اگه صبرکنم چی جای جبران هست؟گفت نمیدونم نمیتونم بگم صبرکن یانکن هرجورخودت دوست داری شاید اصلا فردا نبودم(دورازجونش)بهت امید بدم که چی بگم یه روز یه هفته یه ماه یه سال ده سال نمیدونم که بهت بگم هرجورخودت دوس داری

گفت کاردارم و باز،بلاک کرد😭😭

شما از،این حرفاش چی میفهمین چیکارکنم؟؟

فقط خواهشا نگین ولش کنم که خیلی عاشقشم

2728
ده بار بلاکت کرده یکم غرور داشته باش . ولش کن 😖😖😖

یه ماه تمام با ارامش باهام حرف زد که یکم صبرداشته باش اعصابم دیگه نمیوشه واسه جنگ و دعوا ولی من باز گوش،ندادم خاک توسرم😭😭😭

2738
فقط میدونم و تجربه ثابت کرده اویزون نباش ولش کن خودش برمیگرده اگه عاشق باشه

دلم براش تنگ میشه😔😔

واقعا بدون اون نمیتونم خودشم میدونه

نمیدونم چشع فکر کنم افسردگی گرفته😭😭😭😭

حتی اگه عاشقم هستی.ولش کن ب حال خودش و یه خرده ب خودت و اون فرصت فکر کردن ب رفتارهاتون را بده.ببین چی باعث شده اینقدر درگیر باشین و اگه توی رفتارت مشکلی هس سعی کن ب مرور زملن و تمرین درستش کنی.

ولی الان ب حال خودش بزارش هرچی بیشتر اصرار کنی هم خودت را کوچیک کردی و اون را جری تر.

ناراحت نشیاکلا از زندگیش بلاکت کرده به چ زبونی بگه ولم کن.

و ی توصیه خواهرانه ک واس خودم جواب داده اگ میخای بدستش بیاری ولش کن خودش برمیگرده.اگرم بر نگشت ینی واقعا دوست نداره

باورش۰ برام سخته چرا انقدر التماس کسی می کنید که براحتی  داره کنارتون می ذاره؟؟؟؟

حس میکنم میخواد بفهمونه که چقدر اشتباه کردم 

اون خودش حالش ازمن بدترباشه بهترنیست فقط علنی نمیکنه

عاشقشم میگی چیکارکنم وقتی مقصرتموم شدنه این رابطه منم😔

2706