2737
2734

چه رابطه عاشقانه ایه که همش به جنگ و دعوا گذشته؟؟ 

یا رابطه عاشقانه نمیدونید چیه یا جنگ و دعوا

بهتره  به هردوتون لطف کنی و تمومش کنی

مخالفم که دوستان میگن به راحتی داره کنارت میذاره اتفاقا برا اونم سخته مسلما و خسته شده دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مادوساله وخورده ای باهمیم و خیلی عاشق همدیگه ایم...ولی همش جنگ و بحث و دعوا بود رابطمون بیشترش ...

ایشون سرگرم آغاز رابطه عاشقانه دیگه ایه 

بقدری این عشق جدیدش براش جذابیت داره 

ک حوصله حتی اخوالپرسی باشما را نداره 

ب نظر من دل بکن و ازش بگذر

این رابطه ن عشق بوده ن جیزی 

یا حداقل این یه توهم از سمت خودت بوده 

یه جورایی بیخیالش شو 

و حتی بلاکشم کن 

اگه دلتنگت شد بالاحره میاد دنبالت 

فارس. وراوی...❤❤❤
حتی اگه عاشقم هستی.ولش کن ب حال خودش و یه خرده ب خودت و اون فرصت فکر کردن ب رفتارهاتون را بده.ببین چ ...

خب چقدر تحمل کنم به نظرت؟

یه هفته پیش حتی جوابما نداد ولی این هفته که اصلا زنگی نزدم یکم بهتربود

دارم دیوونه میشم بخدا 😔😔😔😔

2728
نمیتونم سخته واسم خیلی😔

نگو نمیتونم 

بگو نمیخام ک بتونم 

مثلا اگه صراحتا بهت بگه دیگه نمیخامت و حالم با تو خوش نیست و 

مثلا کسی دیگه تو رندگیمه ک اونو دوست دارم 

بازم میگی نمیتونم 

ب خودت بگو اگه اون به بار منو بلاک کرده 

من هزار بار بلاکش میکنم 

فارس. وراوی...❤❤❤
چه رابطه عاشقانه ایه که همش به جنگ و دعوا گذشته؟؟  یا رابطه عاشقانه نمیدونید چیه یا جنگ و دعوا ...

خب وقتی پشیمون شدم یعنی راه جبرانی نیست؟؟

حقم نیست یه فرصت دیگه بهم بده

2738
خب چقدر تحمل کنم به نظرت؟ یه هفته پیش حتی جوابما نداد ولی این هفته که اصلا زنگی نزدم یکم بهتربود د ...

عزیرم من شناختی از طرف مقابل شما ندارم.ولی برای حفظ غرور خودت هم شده پیگیرش نباش.واقعا اگه عاشق باشه حتما برمیگرده در غیر این صورت این رابطه تموم شده اس و اصرار شما برای حفظش جالب نیس.

ایشون سرگرم آغاز رابطه عاشقانه دیگه ایه  بقدری این عشق جدیدش براش جذابیت داره  ک حوصله ح ...

وای من حالم بده با این حرفا بدترمیشم😭😭😭

مطمئنم اینطور نیست...کارش زیاد شده از شیش صبح تا هشت شب فقط سرع کارع خبردارم ازش

نگو نمیتونم  بگو نمیخام ک بتونم  مثلا اگه صراحتا بهت بگه دیگه نمیخامت و حالم با تو خوش ن ...

نه اصلا اینکاره نیست که باکسی باشه خبردارم ازش

بخداگفتنش اسونه منی که تویه ماه سه کیلو کم کردم فکرشابکن بخواد همیشه نباشع میمیرم بخدا

دوست عزیز،شما عاشق نیستی فقط بهش عادت کردی،اگر عشق بود بهتر شرایط رو درک میکردی،مثل یک معتاد در حال ترک رفتار کن،بپذیر وظیفه ت ترک کردنه،بپذیر چند ماهی سختی داره،افسرده میشی،به مرگ فکر میکنی،فقط خوبی‌هاش یادت میاد،خودتو سرزنش میکنی،نا امید میشی،حتی ممکنه سوگواری کنی

اما بالاخره میگذره،حالت بهتر میشه،دورش میندازی و چه بسا چند صباح دیگه ازش بدت میاد و خدارو شکر میکنی....

یک نکته دیگه!اصرار و پافشاری در هیچ رابطه ای جواب نمیده و طرف مقابل رو دلزده میکنه

اره قبول دارم مقصرمنم...ولی پشیمونم بخدا😔

خب برای چی اینکارو کردی که الانم از دستش بدی... بزار آزاد باشه و اگر بهت فرصت داد یه مدت فقط بهش عشق ببخش بدون هیچ قید وشرط و توقعی ...

دلتنگ کودکی ام......
وای من حالم بده با این حرفا بدترمیشم😭😭😭 مطمئنم اینطور نیست...کارش زیاد شده از شیش صبح تا هشت شب ...

خب 

اگه اینقد پسر کاری و منطقی و خوبه 

مرتب با انواع خط بهش زنگ بزن 

التماسش کن 

واسطه بفرست 

شاید دلش رحم بیاد یه مدت دیگه بیاد سمتت 

فقط یه مطلب بگم 

تجربه بزرگیه 

مرد جماعت از التماس زن و دختر متنفر 

از ناز و اداش بیشتر لذت میبره 

از اینکه جون بده تا یه لحطه ببینده ش 

حال میکنه 

کلا نشنیدی خیلیا میگن تا قبل اینکه ب هم برسیم شوهرم بینهایت بی تابم بود و بعد عادی شدم براش 

کلا التماس کردن و پیگیر بودن نتیحه عکس داره 

فارس. وراوی...❤❤❤
2706