2737
2739
تاپیک خودشه ، دوست داره هر جوابی بده  به کسی هم توهین نکرده !!  چرا به اون خانم نمیتوپی ...

تاپیک خودشه هررر جوابی بده یعنی شما بیای تاپیک من وبهت توهین بشه میگی اوکی هست؟

من پستای اول رو خوندم و دیدم در جواب کسی که گفته ۱۷۰ میپسندم گفتن باش (یعنی اره بابا توراس میگی)

ویکی دیگه هم نوشته هررر کی میگه بده حسودی میکنه 

که منم گفتم این چه نظر خواهی هست و پست گذاشتم

هر کسی هم که با جواب های رکیک نظرشو گفته شخصیت خودشو نشون داده،ولی در کل خانومها وقتی کسی نظر واقعیه خودشو بگه میگن حسودهست منم میگم دیگه چرا اصلا میپرسین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شکم و پهلو نداری ؟ من قدم ۱۷۵ وزنم ۷۵ شکو و پهلو دارم

نه عزیزم من ورزشکارم بدنم خیلی نرم هست

شکم و پهلو هم ندارم

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
تاپیک خودشه هررر جوابی بده یعنی شما بیای تاپیک من وبهت توهین بشه میگی اوکی هست؟ من پستای اول رو خون ...

من الان توهین کردم گفتم باشه؟😐

راجب نطر بقیه کاربرا هم من باید جوابگو باشم؟؟

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
فقط من موندم با این همه سکنات و وجنات چرا جذاب لنتی هیشکی نیستی و از بیکاری اومدی نی نی سایت🤣🤣🤣🤣

پسرای نی نی سایت بعضیاشون خیلی جذابن😂😂😂😂

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
2738
خداکنه تاثیر کنه من اینکارو میکنم از فردا

حالا سفت اینا نبند

کرم یا وازلین بزنم بعد نایلون روش بکش 

امیدوارم جواب بده🙂

خدایا خودت کمکم کن🩵  /می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚
چقدر عالی  منم جوون بودم ورزش میکردم شکم و پهلو نداشتم🤣🤣🤣🤣 الان یکم تنبل شدم

چندساله هستی مگهههن

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
حالا سفت اینا نبند کرم یا وازلین بزنم بعد نایلون روش بکش  امیدوارم جواب بده🙂

خیلی ضرر داره کلی مواد شیمیایی از طریق پوستون جذب میکنید، اصولی ورزش کنید بابا

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2706