2733
2739
عنوان

قد ۱۷۷ برای خانوم چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 31025 بازدید | 781 پست
تاپیک خودشه ، دوست داره هر جوابی بده  به کسی هم توهین نکرده !!  چرا به اون خانم نمیتوپی ...

تاپیک خودشه هررر جوابی بده یعنی شما بیای تاپیک من وبهت توهین بشه میگی اوکی هست؟

من پستای اول رو خوندم و دیدم در جواب کسی که گفته ۱۷۰ میپسندم گفتن باش (یعنی اره بابا توراس میگی)

ویکی دیگه هم نوشته هررر کی میگه بده حسودی میکنه 

که منم گفتم این چه نظر خواهی هست و پست گذاشتم

هر کسی هم که با جواب های رکیک نظرشو گفته شخصیت خودشو نشون داده،ولی در کل خانومها وقتی کسی نظر واقعیه خودشو بگه میگن حسودهست منم میگم دیگه چرا اصلا میپرسین؟

تو فیلما دیدم‌ کرم و نایلون به دور شکم و پهلو میبندن و ورزش میکنن

خداکنه تاثیر کنه من اینکارو میکنم از فردا

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شکم و پهلو نداری ؟ من قدم ۱۷۵ وزنم ۷۵ شکو و پهلو دارم

نه عزیزم من ورزشکارم بدنم خیلی نرم هست

شکم و پهلو هم ندارم

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
تاپیک خودشه هررر جوابی بده یعنی شما بیای تاپیک من وبهت توهین بشه میگی اوکی هست؟ من پستای اول رو خون ...

من الان توهین کردم گفتم باشه؟😐

راجب نطر بقیه کاربرا هم من باید جوابگو باشم؟؟

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
فقط من موندم با این همه سکنات و وجنات چرا جذاب لنتی هیشکی نیستی و از بیکاری اومدی نی نی سایت🤣🤣🤣🤣

پسرای نی نی سایت بعضیاشون خیلی جذابن😂😂😂😂

2740
خداکنه تاثیر کنه من اینکارو میکنم از فردا

حالا سفت اینا نبند

کرم یا وازلین بزنم بعد نایلون روش بکش 

امیدوارم جواب بده🙂

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو
بیخیال شو 😍

اخه من حتی به یک نفرم توهین نکردم بقیه اومدن گفتن دراز و فلان😐

چقدر عالی  منم جوون بودم ورزش میکردم شکم و پهلو نداشتم🤣🤣🤣🤣 الان یکم تنبل شدم

چندساله هستی مگهههن

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
حالا سفت اینا نبند کرم یا وازلین بزنم بعد نایلون روش بکش  امیدوارم جواب بده🙂

خیلی ضرر داره کلی مواد شیمیایی از طریق پوستون جذب میکنید، اصولی ورزش کنید بابا

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2706