2737
2739
عنوان

میخوام یه داستان واقعی از یه قتل رو تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 55 پست

ک زن فلانی روی اونجاش خال داره خلاصه بعد ماه ها ک این دوتا دوست پیش هم بودن و شوخی های مثبت هجده میکردن یهو مرده میگه خبر داری من با زنت همخوابه شدم اون یکی هم میخنده میگه چی میگی بچه ات مال منه همشونو ب شوخی میگفتن 

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
الکیه خب داستانه😂

😐😂😂😂وای من باورم شدوالاخواهری

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

تا اینکه مرده میگه نشون ب اون نشون ک زنت اونجاش یه خال داره خلاصه مرده فکر میکنه میبینه ک راس میگه و زنش خال داره همونجا چاقو رو در میاره و مرده رو تیکه تیکه میکنه بعد میره خودشو تسلیم میکنه 

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
ک زن فلانی روی اونجاش خال داره خلاصه بعد ماه ها ک این دوتا دوست پیش هم بودن و شوخی های مثبت هجده میک ...

😐😂😂🤦🏼‍♀️وای چ بدم میاد ازینجور دسته مردایی

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
😂😂😂

😭😭😂

تا اینکه مرده میگه نشون ب اون نشون ک زنت اونجاش یه خال داره خلاصه مرده فکر میکنه میبینه ک راس میگه و ...

جنبه ندارن چرا از این شوخیا میکنن😐😐

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2706