2737
2739
عنوان

میخوام یه داستان واقعی از یه قتل رو تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 55 پست
چطور زنه رو نکشته

خوب باهم رفته بودن بیرون دوتایی باهم بودن ک فاز بی تربیتیشون گل کرده البته اینم بگم ک دیگه هیچکس زنارو قبول نکرد حتی پدربزرگ جاریم اسم دخترشو از شناسنامش پاک کرد الان زنه تو خونه پدرشوهرش زندگی میکنه و بچه های جاریشو نگه میداره

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی اینقد بد تعریف کردم😃😂😂😂

😂😑😂😂ترسیدم دسشوییم گرفت ولی بدترازترس حس تنفریه ک نسبت به مرد بیغیرت دارم

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2731

هشت سال پیش تو منطقه ما ..یه زن وشوهر جوون بودن ...زنه نمیدونم مجرد بوده با یکی دوست بوده یا وقتی شوهر داشت خلاصه اون پسره بدن زنه رو دیده بوده شوهرش که میفهمه پسره رو تهدید میکنه میگه چرا با زن حرف میزنی پسره میگه همو دوست داریم و خلاصه لج و لجبازیا شروع میشه هر چی شوهره به اون پسره میگه زنگ نزن پسره ادامه میده و میگه زنت خودش میخواد ..و میگه نشونیه زنتو میگم برو نگاه کن وسط سینه ش خال داره..دیگه شوهرش قاطی کرد و با پسر عموش اومدن اون پسره رو کشتن چاقو رو فرو کرده بو دتو ران پاش ..شوهر دختره الان زندانه. و دختره طلاق گرفت و شوهر کرد میگن خوشبخته ...و اون پسره هم مرد .

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2738
😃😂😂😂والا بعضی مردا بدذاتن کم میارن از ناموس طرف میارن وسط

😀😂🤦🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️ای خاک و چوکم دلمو سیاه نکن دخمل گلی موخام ازدواج کنم🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
😀😂🤦🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️ای خاک و چوکم دلمو سیاه نکن دخمل گلی موخام ازدواج کنم🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

نه عشقم همه اینجور نیستن ولی آدمها کلا بعضیها شخصیتشون همینه حتی خانمها کم میارن دست میزارن رو نقطه ضعفت

اً
نه عشقم همه اینجور نیستن ولی آدمها کلا بعضیها شخصیتشون همینه حتی خانمها کم میارن دست میزارن رو نقطه ...

اره خدایی بعضی از ادماحتی ازیه حیونم بیشتر تنزل کردن