2737
2739
عنوان

میخوام یه داستان واقعی از یه قتل رو تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ب خدا زنه رو میشناسم کاملا واقعیه

😳😳😳😳😳😳نگوووو توروخداااااااااااا

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2731
😐😂😂😂وای من باورم شدوالاخواهری

نه راسته😐البت من جور دیگه رو شنیدم میگن زن نامحرم لز صدتا مرد نامحرم بدتره...زنها با هم شوخی میکردن زنه میره به اون یکی میگه من اونجام خال داره و اینا

میگذره و مردها سر موضوعی دعواشون میشه اون یکی میگه برو زن ج..رد جمع کن با  خال اونجاش و قتل

اً
واقعا مردی هست تحمل کنه با زنش همچین شوخی کنن؟

والاهس اگ ببینی جامعه چه خبرررره😑🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2740

خلاصه اخرش اینکه مرده رو هم اعدام میکنن و دوتا زن بیوه و بچه هاشون میمونن فقط ب خاطر دهن لقی هیچوقت مسائل خصوصی زندگیتونو حتی ب خواهرتون نگید خیلی درس بزرگی توی این داستان بود

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

گلاب به روتون من یه دس به اب برموبیام🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

نه راسته😐البت من جور دیگه رو شنیدم میگن زن نامحرم لز صدتا مرد نامحرم بدتره...زنها با هم شوخی میکردن ...

😳😳😳🤦🏼‍♀️الان میام درس حسابی ج میدم

2706