2737
2734
عنوان

حاظرید طبقه بالای مادر شوهرتون زندگی کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25320 بازدید | 794 پست
اینم میگه بابام بازنشسته اس داائم تو خونه اوفتاده حس میکنم بعدا باباش دردسر درست کنه یه وقت چون پدر ...

اینام اینجوری بودن مثلا یکی میومد خونه ما باباش جلو در خفتش میکرد یا کولرمون باهم بود کولرو خاموش میکرد پمپ خاموش میکرد اب بالا نیاد خسیسع باباش اخر فراریمون داد الانم با مستاجر این کارا رو میکنه 

بله قبول میکنم، همین ک نمیگه توخونه با مادر شوهر زندگی کنی کلاهتو هم باید بندازی بالا، بهرحال جدا از ...

واااا مگه واجبه شوهر کنی بری تو یه خونه پیش مادرشوهر ؟؟؟

حالا شوهر کی هست مگه ؟؟؟

وقتی عرضه خونه گرفتن نداره چرا باید زن بگیره 😒😒😒

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همینو بگو ..موقعی ک اومدن خواستگاری مادر من نزاشت ی ضد افتاب بزنم ..گفت بزار پسره بدون ارایش ببینتت. ...

عزیزم چرا خودتا دست کم میگیری؟ 

اتفاقا سبزه ها بانمکن و ارایش خیلی بهشون میاد اونایی ک سفیدن حتما باید ارایش کنن چون بدون ارایش صورتشون بیحاله

2738
اگ فقط یه برادر داشت چی ؟ 

بازم نه

چون اگه تک فرزند باشه کسی نیس پدر مادر و پر کنه و بندازه به جونمون ، ولی خواهر برادر دخالت میکنن ...

البته واسه من اینجوریه هااااا

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
واااا مگه واجبه شوهر کنی بری تو یه خونه پیش مادرشوهر ؟؟؟ حالا شوهر کی هست مگه ؟؟؟ وقتی عرضه خونه گ ...

همیناااااا بگو اصلا ما واسه طبقه بالا نشستن موندیم این خانوم میگه نگفته ک بیا تو یه اتاق با مادرم زندگی کن مگه دوره قاجاره ک عروس ها تو یه اتاق زندگی میکردن؟ 

همینو بگو ..موقعی ک اومدن خواستگاری مادر من نزاشت ی ضد افتاب بزنم ..گفت بزار پسره بدون ارایش ببینتت. ...

من خیلیم راضیم انقد چشمای خوشگل مظلوم صورت معصوم دارم که رنگ پوستم مهم نیس هیچوقت بخاطر حرف اون ع ن خانم از رنگ پوستم ننالیدم مهم شوهرمه که دوسم داره اون خانم هم بره کشکشو بسابه توام بخاطره اون زنیکه ی یه رب مونده به اسهال اعتماد به نفست رو نیار پایین دایورت کن

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2706