2733
2734
عنوان

حاظرید طبقه بالای مادر شوهرتون زندگی کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25320 بازدید | 794 پست
اره والا پیش خانواده شوهر آدم عمررو جونیش نیست و نابود میشه 

اینکارو نکن! به جاش بگو حاضرم اجاره نشینی کنیم.حتی یه جای کوچیک و یه قسمت معمولی شهر.ببین ایشون ممکنه قول بده که بعد ۵ سال صد درصد بلند میشم ولی اعتباری نیست که به حرفش عمل کنه چون پدر مادرش نمیذارن و خودش هم دلش نمیاد یه جلی مفت رو‌ول کنه و‌خودش رو بندازه تو زحمت !!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم بخاطر محبتتون..ان شا ا.. سر زنده و شاد باشین....قربون محبتت ی سوال ...اون بالا ی علامت زنگ هس ...

عزیزم اون علامت وعدد کنارش که قرمز رنگه نشان دهنده تعداد ریپلای و لایک های شماست روش بزنید نشون میده چنتا ریپلای و لایک داشتید ,,  یکم دیر جواب دادم ببخشید عزیزم 🌷🌷

🌷انسان همان چیزی است که باور دارد🌷

لطفا با کسی که توان اجاره خونه نداره ازدواج نکنید. به این فکر کنید اگر فردا روزی دخالت کردن یا اخلاقشون بد بود یا به هر دلیلی با هم نساختید یا باید تو سری خور اونها باشید یا اگر بخواید از اونجا برید هیچی ندارید. اگر سند به اسم شوهرتون باشه فرق داره ولی اینکه به پشتوانه لطف پدرش باهاش ازدواج کنی باید نقش پررنگ پدرش رو تو تمام زندگیت قبول کنی 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2731

من ناشی بچه بودم از کلانشهر بلند کردم رفتم شهرستان کاش طبقه بالاشون مینشستم یک سال تو سوویت همون پایین کنارشون زندگی کردم خیییییلی اذیتم کردن هیچوقت فراموش نمیکنم

با اینکه به خوبی معروف بودن

I'd still give my everything to love you more❤

4 ساله دارم طبقه بالا زندگی میکنم پشیمونم 

با اینکه خرجی پول برق گازو ابم میدن ولی بازم پشیمونم 

زندگی نمیکتم که تازه یه بچه هم اوردم اههههه اختیار اونم دو روز دیگه نمیتونم داشته باشم

شوهرم میگه زندگیمونو نی نی سایت خراب میکنه   
2738

اگه قبل از ازدواجم بود بله ولی الان بعد از ۷سال با فاصله دو خیابون با خ شوهر اصلا قبول نمیکنم با اینکه خانواده خوبی هم داشتند اصلا اصلا حاظر نیستم دلیلشم اینکه راه بری باهاتن بشینی باهاتن اصلا زندگی شخصی نداری احساس میکنی با یه نفر ازدواج نکردی شوهرم هم احساس میکرد خانوادش پیششن خیلی اذیتم کرد

2706