2737
2739
عنوان

حاظرید طبقه بالای مادر شوهرتون زندگی کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25320 بازدید | 794 پست

عزیزم من 9ماهه دارم طبقه پایینشون زندگی میکنم .شوهرم تک پسره ودوتا خواهر شوهر ساددددده دارم که اصلا نمیگن چیکار میکنی .ولی مادر شوهرم خوبه ها خیلی هواموناداره  ولی ازینکه میپرسه کجا میری ومیایی خوشم نمیاد .

ولی بازم دوست ندارم که بیشتر ازین اونجا باشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم نه چون اگه تک فرزند باشه کسی نیس پدر مادر و پر کنه و بندازه به جونمون ، ولی خواهر برادر دخالت ...

تازه اگ یه برادر ۱۶ ساله داشته باشه و نوجووون اره اگ تک فرزند بود خوب بود 

2728
عزیزم چرا خودتا دست کم میگیری؟  اتفاقا سبزه ها بانمکن و ارایش خیلی بهشون میاد اونایی ک سفیدن ح ...

ممنونم از لطفتون..من ی دختر شاد و بشاش بودم..لیسانس حسابداری دارم با چه مصیبتی درس خوندم..ک وارد بازار کار شم...دستپختم حرف نداره هرکی خورده میگه شام دعوتمون کن ..ناهار دعوتمون کن..ولی مادر شوهرم اینا میگن ندید بدیده برا همین همه چی میپزه ..در حالی ک پدر من فروشگاه لوازم خونگی داره ..خدا رو شکر وضع مالی پدرم خیلی خیلی بهتر از ایناس ...من حسرت هیچ غذایی رو نداشتم ..خودشون غذا میپزن ک. و. .. ن. مرغ روش میمونه..

عزیزم مادرشوهر خوب خوب خوب هم باشه هر دوطرف پشیمون میشین حالا خود دانی

دقیقا هر چقدرم خوب باشن آخرش دخالت پیش میاد بالاخره زندگی طولانیه بدون دخالت نیست زندگی با خانواده همسر 

من الان ۴ ساله طبقه بالا خونه پدر شوهرم هستم,ورودی های خونه یکی هست,یعنی راه پله جدا نداره,الحمدالله هر دو راضی هستیم,چشم نزننمون

اگر دختر بساز هستی و خودت رو میشناسی که میتونی اینجور زندگی ,پسر اخلاقش خوبه ,چه کار به پول باباش داری,زندگیت رو بساز

از کرایه دادن که بهتره,انشالله شوهرت کار میکنه برات خونه میخره

2740
واااا مگه واجبه شوهر کنی بری تو یه خونه پیش مادرشوهر ؟؟؟ حالا شوهر کی هست مگه ؟؟؟ وقتی عرضه خونه گ ...

بلاخره آدم تا آخر عمرش مجرد نمیمونه همه پسرا هم خونه دار نیستن، خوشبختی رو خونه نمیاره بدبختی رو هم خونه نمیاره

ممنونم از لطفتون..من ی دختر شاد و بشاش بودم..لیسانس حسابداری دارم با چه مصیبتی درس خوندم..ک وارد باز ...

وای عجب ادمایی میدونم سخته تازه میدونی آدم از کجا میسوزه ؟ اینکه خانواده شوهر از نظر مالی ازت پایین تر باشن بعدشم بهشون بگو حالا پسرتون خیلی خوشگله و صورتش نورانیه و سفیده؟؟ همیشه گفتن سبزه ها بانکمن من دختر خالم اینقدررررررر سفیده ک حد و حساب نداره اما یه روز رژ لب نزنه اونقدر صورتش بیحاله و اصلا قشنگی نداره چجوری بگم صورتش نمک نداره و حس و حالی تو صورتش نیست 

2706