1147
1341
عنوان

سلام میشه بیاین

196 بازدید | 44 پست

سلام دوستان 

کی مادرش فت کرده من مادرم فت کرده وقتی که بدنیا امدم فت کرد خیلی بعضی وقتا انقدر دلم براش تنگ میشه َگریه میکنم عکساش میبینم انقدر گریه میکنم با خودم میگم چی میشد زنده میموند 

بعضیاروباید تو قطعه هنرمندان دفن کرد                      بس که خوب نقش  بازی میکنن😉🤣😃👌👍                                  لامصبااااا

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
خدارحمتش کنه

ممنون عزیزم 

بعضیاروباید تو قطعه هنرمندان دفن کرد                      بس که خوب نقش  بازی میکنن😉🤣😃👌👍                                  لامصبااااا
😢😢😢😢😢😢😭

آخیییی😕😭

سلام مامانای مهربونی که برای آرامش نی نی تون همه کار میکنین😍🤩                                                      یه سایتی هست که توش گهواره و تخت و کمد و ... و وسایل نی نی تولید میکنن کاراشون عالیه👍👍         اسم سایت ::                                                                               🤩کودک چوب🤩        

عزیزم خدا رحمتش کنه😔

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی
1348
آخیییی😕😭

و اینکه خدا رحمتش کنه و روحش شاد شه

سلام مامانای مهربونی که برای آرامش نی نی تون همه کار میکنین😍🤩                                                      یه سایتی هست که توش گهواره و تخت و کمد و ... و وسایل نی نی تولید میکنن کاراشون عالیه👍👍         اسم سایت ::                                                                               🤩کودک چوب🤩        

خدارحمتش کنه عزیزم،روحش شاد،غصه نخور سعی کن براش فرزند خوبی باشه وازش بخواه برات دعا کنه یقینا اثرداره وآرامش 

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!
خدا بهت ارامش بده عزیزم ینی مادرت ندیدی اصلا؟

نه بعضی وقتا انقدر دوست دارم ببینمش بغلش کنم 

خدا مادرتونو رحمت کنه مادر ما که زندس ولی انگار فوت کرده هیچ فرقی نداره

چرا عزیزم 

1308
عزیزم خدا رحمتش کنه😔

ممنون عزیزدلم

و اینکه خدا رحمتش کنه و روحش شاد شه

مررسی گلم

خدارحمتش کنه عزیزم،روحش شاد،غصه نخور سعی کن براش فرزند خوبی باشه وازش بخواه برات دعا کنه یقینا اثردا ...

مرسسی عزیزم 

1335