2733
2739

وای پس من چی بگم که دخترم تا چهارسالگی بخاطر دل درد و اسهال مداوم و الرژی غذاییش یکسره بغلم بود گاهی اوقات تو بغلم بود و دستشویی میرفتم یا کلا موقع اشپزی تو بغلم بود دیگه عادت کرده بودم بایه دست کارامو بکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا حفظش کنه برات بچه دو ساله معلومه چی میخواد. طفلک من نمیتونه بگه که 

مشکل اینه دختر منم هنوز حرف نمیزنه...الان داشتم اتاقو مرتب مبکردم اومدم تا از یخچال پلاستیک آرد سفید رو با دندون پاره کرده کل اشپزخونه آرد بود...صبحم صدا جیغش در اوند رفتم تا همینجوری از آبریز یخچال آب ریخته رو سرامیکا کل اشپزخونه خیس بعدشم سرخورده افتاده....دیروز بردمش خیابون کل خیابون و پیاده رو دویید...هرمغازه ای میدید میرفت داخل باید کشون کشون میوردمش بیرون تو خیابون نمیزاشت دستشو بگیرم بغلش میکردم موهامو میکشید که اشک تو چشام جمع میشد

بلدم بخدا ولی فایده نداره ساکتم باشه نق میزنه فقط بغل بغل بغل. کمردرد دارم میگیرم. ۳ بعدازظهر دیروز ...

میفهمم عزیزم..‌‌برای من دوتا بچه با هم گریه میکردن....بعضی وقتا جنون میگزفتم....‌یبار که از خستگی و بی اعصابی حالم خراب شد...تمام تنم بی حس شد خوردم زمین....اصن شوک عصبی بهم دست داده بود

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2742
مشکل اینه دختر منم هنوز حرف نمیزنه...الان داشتم اتاقو مرتب مبکردم اومدم تا از یخچال پلاستیک آرد سفید ...

مث بچه خاله منه پس. دخترت از نوزادی بدقلق بود؟ 

لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستید 💗
ده تا آسنترا خوردم امیدوارم بکشتم راحت بشم.خسته شدم از گریه های پسرم همش تو سرم صدای گریه هاش هست بل ...

عزیزدلم میدونم خیلی خیلی سخته بقرآن مادری کار راحتی نیست دختر من دوسالشه همین الان آردارو ریخت داشتم جاروبرقی میزدم سطل برنجی هم وارو کرد...اونا جز ما کسی رو ندارن...بخدا اگه ما تنهاشون بزاریم خیلی بی کس میشن

2740
میفهمم عزیزم..‌‌برای من دوتا بچه با هم گریه میکردن....بعضی وقتا جنون میگزفتم....‌یبار که از خستگی و ...

هرکی میاد نگهش داره، من حموم میرم گرررریه دسشویی میرم گریه..کوفت میخورم گریه . زن و شوهری تعطیل بیرون رفتن تعطیل آرایشگاه تعطیل 

دق کردم

. این ۵ماه اندازه ۵سال گذشته بمن

مث بچه خاله منه پس. دخترت از نوزادی بدقلق بود؟ 

اره از اول همین بود باورت میشه الان برنجاروهم خالی کرد رو سرامیک؟کارش گریه س و نق زدن روزی ۲ تا بستنی میخوره...از بچگی انقدر گریه میکرد ما بوشهریم بخاطرش تا تهدان رفتیم پی پی نمیکرد...همش تنقیه ش میکردیم سینمو نمیگرفت ۵ ماهگی شیرخشکی شد...

ولی تهش اینه ما مادریم...ما باید عشق بدیم...بچه داری سخته..وقتی گریه میکنه فقط عشق بده بهش بغلش کن ببوسش بوش کن لازم نیست خونه رو نمیز کنی غذا درست کنی...نون و ماست بخور ولی بچت اروم باشه...ادم اعثابش اروم باشه از هرچیزی مهمتره

هرکی میاد نگهش داره، من حموم میرم گرررریه دسشویی میرم گریه..کوفت میخورم گریه . زن و شوهری تعطیل بیرو ...

تحمل کن عزیزم...میگذره....نزدیکای یکسالشون که بشه شرایط بهتر میسه

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
اره از اول همین بود باورت میشه الان برنجاروهم خالی کرد رو سرامیک؟کارش گریه س و نق زدن روزی ۲ تا بستن ...

چقد صبوری هزار ماشالله 

من ماه دیگه باید برم سرکار چ خاکی بریزم سرم 

هرکی میاد نگهش داره، من حموم میرم گرررریه دسشویی میرم گریه..کوفت میخورم گریه . زن و شوهری تعطیل بیرو ...

عزیزم بچه همینه...سختی داره اولش...سعی کن وقتی خوابه غذاتو درست کن یا چند وقت حاضری و کنسرو و اینا بخورین ما یه مدت کارمون کنسرو و تن ماهی و اینا بود کسی هم نبود بچه رو نگهداره گاهی باخودم میزاشتم تو کریر میبردم تو حموم اون گریه مبکرد من ژیلت میکشیدم😂😂توی روز خرما میزاشتم رو اپن که گرسنه نمونم میخورم بعد که خوابید غذا میخوردم

2706