2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته. منم بچم اگه 5 دقیقا گریه کنه میخوام سرمو بکوبم به دیوار چه برسه که یک سره گریه کنه. اخه ط ...

بلدم بخدا

ولی فایده نداره ساکتم باشه نق میزنه فقط بغل بغل بغل. کمردرد دارم میگیرم. ۳ بعدازظهر دیروز بردمش تو کوچه مث اسکولا تنها واستادم ساکت شه

لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستید 💗
2728
من کلا از بچه متنفررررم😊😊

منم همینطور 😊😊

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2738
همین الان پسر دو سالمه تا سر حد مرگ زدم خودمم میخوام راحت کنم قرص خوردم بمیرم

نزن بچه رو خو قبل زنش قرص میخوردی😡😡😡منم قاطی میکنم خیلی خیلی زیاد دخترم خیلی شیطونه ولی تهش اینه میزارمش تو اتاق میام بیرون تا یه ربع

چرا؟  همه تایپیکا داری میگی گزارش بزنن میخای حذف شی بری؟

آره خب تاپیک سیاسی هم زدم نترکید😕

چقدر دردناک است وقتی ناتوان می ایستی در برابر از دست دادن با ارزش ترین چیز زندگیت!!!مادرت😔💔
این شدددد باریکلااااااااا

🤗🤗

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
ده تا آسنترا خوردم امیدوارم بکشتم راحت بشم.خسته شدم از گریه های پسرم همش تو سرم صدای گریه هاش هست بل ...

وای خوب کسی نیست کمکت کنه بچه گریه میکنه خوب چرا قرص خوردی .ــبرو اورژانس

دختر من دوسالشه بساطی دارم باهاش اصن امیدوار نباش😂😂😂

خدا حفظش کنه برات

بچه دو ساله معلومه چی میخواد. طفلک من نمیتونه بگه که 

لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستید 💗
2706