2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه خودم مبتلا هستم 

عزیزم عدم تمرکز تنها  ای دی اچ دی نیست

وقتی از این کلمه استفاده میکنی باعث میشه استارتر با دم دستی ترین کاری که میتونه معنیش رو پیدا کنه

و با سرچ به این میرسه که بیش فعالی بزرگسالی و چه کلمه وحشتناکی در صورتی که تو سن ایشون طبیعی ترین اتفاق برای یک نوجوان همین عدم تمرکز میشه

با احترام از اگاهیتون با احتیاط استفاده کنید

dental student
عزیزم عدم تمرکز تنها  ای دی اچ دی نیست وقتی از این کلمه استفاده میکنی باعث میشه استارتر با دم ...

بله نوشتم شایدadhd .هیچ قطعیتی به کار نبردم و نگفتم تنها به این دلیله. شاید مثلا یعنی ۱۰ درصد احتمال

میشه همینطوری قرص خورد؟

یه بانوی سید به من راهکاری داد قرآنی . اگه دوست داشته باشی توهم انجام بده 

از آیه1تا4سوره ابراهیم 9باربه آب خونده بشه خورده بشه تا9روز واسه ازدیادحافظه

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
2706