2737
2734
عنوان

پسرمو دادم رفت .این حس قشنگو برا همتون ارزومندم

| مشاهده متن کامل بحث + 2526 بازدید | 122 پست
کارخوبی کردی...مث زنداداش خل من نباش...بچروازمامانم قایم میکنه...کارمامانم شده گریه😖

سلام چقد کارش زشته زندادشت. بچش چند سالشه؟ مامانت بیکار گریه میکنه ؟ حالا بچه های خودش براش چیکار کردن

واقعا من نمی دونم پس بچه می زایین که چی بشه فقط انتظار و توقع کمک ازدیگرانه

بچه ها تک هستن بعد هم باید پیش ننه بزرگا باشند مادر حال نداره رسیدگی کنه این اوج خودخواهییه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مادرم فوت شده .اگه بود حتما همیشه پیشش بود پسرم

عزیزم خدا رحمت کنه مادرتون رو روحش قرین رحمت.

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
ولی شما کار بد میکنیا  بچت بدعادت میشه دوروز دیگ میای مبگی چیکار کنم از خونه مادرشوهرم دل بکنه ...

اصلا کار خوبی نمی کنه.حالا گااهی طوری نیست ولی بیشترش واسه بچه خوب نیس.حالا همچینم معلوم نیس اونام حاضر بشن هرروز بچه داری کنن واسه استارتر.والا

2728
دلم سوخت برای بچه ها به جای اینکه وقتشون تو خونه مادر پدر سپری بشه با پیرزن و پیرمردا وقتشون می‌گذر ...

خیلی خیلی حرفت غیر منطقیه

همین پیرمردا و پیر زنا بهترین نعمت هستن واسه بچه ها .

بچه هارو به زور باید از خونه اونا آورد.

بیشتر از خود ماها ناز بچه ها رو میکشن . بیشتر حوصله دارن . 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
من تنهام .هیییچکسو ندارم .شوهرم صب میره گاهی وقتا ۱۱ شب میاد  پسرمو دوس دارم ولی گاهی کلافه ام ...

منم تنها بودم تمام این سالها همسرمم یانبود یابود کمکم نمیکرد وحوصله نداشت

خودم هم پدر بودم هم مادر هنوزم همینم بااینکه پسرم نه ساله است

حتی یک ساعت پسرمو منزل کسی نفرستادم حتی مادرم 

عادتش دادم به خودم وتربیت خودم

انقدرباهاش بازی میکردم توخونه و بیرون میبردمش که وقتمون پرمیشد اصلا هم احساس خستگی نمیکردم چون این بچه منوازتنهایی نجات داد و غصه ی اخلاق بدهمسرم یادم رفت😂😂

2738
من بودم نمیدادم من بچه ام همیشه زیر سرخودم بود باورت میشه رفتم دندونپزشک و تومطب یه زیرانداز بردم نش ...

کار خوبی نیست عزیزم... گرچه منم تقریبا یه کم همینطوریم.... ولی باید ریلکس باشیم

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
شاغل بودن بحثش جدا ولی همین ک از کار اومدی بیاریش پیش خودت

وقتی من میرم خونه شوهرم قبلش میاره بچه رو کلا روزی سه ساعت اونجاست چون همسرم ساعت کاریش از من کمتره بیشتر خودش نگهش میداره وقتی میخواد بره سر کار میبرش خونه مامانش

بچه ها تک هستن بعد هم باید پیش ننه بزرگا باشند مادر حال نداره رسیدگی کنه این اوج خودخواهییه

مادر حال داره رسیدگی کنه 

ولی خودشم آدمه .احتیاج به استراحت و تفریح و لذت بردن داره .

به بچه هم بد نمیگذره 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
چه دلی من اصلا نمیتونم به لحظه از بچه ها م دور باشم وقت خالی میخواستی بچه گزینه خوبی نبود

حالا چون حسودیت میشه یکی هم به بچه داریش میرسه هم به خودش بهش نگو نباید بچه میاوردی بیبی😁💋💋

2706